Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Kezdőknek-haladóknak is jó lenne?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, úgy érzem, hogy Ő az, még sose éreztem így, amikor az előbb megláttam! Azóta egyfolytában csak nézegetem, nem tudok leállni róla! Szerintetek milyen? Itt a link:


[link]


2012. júl. 20. 21:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jha, és ez a kedvenc színem :)
2012. júl. 20. 21:36
 2/11 anonim ***** válasza:
El kell menni megnézni, kipróbálni. Kép alapján nem tűnik rossznak.
2012. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csak sajnos 1% az esélye annak, h megkapnám :'/

Se pénzünk, se helyünk, ahol tarthatnánk olcsón, nincs, szval semmi esélyem :'(

2012. júl. 20. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy nem nézegetsz hirdetéseket, mert csak a szíved fájdul bele. Tudom én is.
2012. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah. Pláne, hogy segédszárral van fényképezve innen gondolhatja az ember, hogy problémás lehet. Mondjuk eleve a képről is lejön, hogy nem egy nyugodt fajta. A videóból lejön, hogy menne és, hogy eléggé érzékeny az oldala. Vágtában néha egy kicsit hisztisnek tűnik, és csapkodná a fejét. Eléggé tépni kell a száját a felvételekkor.

Szóval kezdőnek még véletlenül sem. Szerintem terepen úgy elvinné mint a sz@rt. Bár talán még pályán is. Ez a ló egyértelműen magasabb képzettségi fokot igényel.


Szerintem a nincs pénzetek eleve fölösleges lovat nézni.

2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Jó lónak nincs színe ;)
2012. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6. válaszoló, tudom, de akkor is a kedvenc színem

és csak véletlenül találtam rá :/

2012. júl. 20. 22:48
 8/11 A kérdező kommentje:
és utolsó előtti válaszoló, nem az, h nincs pénzünk, mert elég jó körülmények közt élünk, csak ILYENRE nincs, hogy megvenni, aztán még havi 50ezreket bértartásra fizetni...
2012. júl. 20. 22:50
 9/11 A kérdező kommentje:
meg az orvosi költségek...
2012. júl. 20. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
A videóból az jön le , hogy nagyon feszes, nem egyenletes a támaszkodása. Ez adódhat akár abból is , hogy fáj a háta.Nem használja a hátulját sem,tanügetésben ütem alatt megy, mondjuk ez lovas hiba. Ezt a lovat sokat kellene mélyre nyújtatni , ahhoz , hogy elkezdje használni a hátát,hátulját de sajnos ők (a képeken látszik) segédszárral akarják megoldani ezt a merevségi problémát, így viszont csak egy álltámaszkodása van a lónak. Megfelelő lovaglással jó lehetne, de nem komoly szintre.Ami még megfigyelhető, hogy tátog a zablára, ez pedig a durva kézre utal, egyáltalán nem elengedett.
2012. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!