Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi a min. ára egy biztos...

Mennyi a min. ára egy biztos lónak? (több lent)

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele hogy egy egészséges, ápolt ló kb. 500 ezerbe kerül.Lehet hogy ez csak az én hülyeségem, szerinted mekkora az az összeg amiért egy biztosan jó lovat lehet venni?
2012. júl. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy belovagolt 5-6 éves ló szerintem is annyi. Igaz sok mindent számításba kell venni: származása, neme, mit mutat versenyen (ha volt, stb.
2012. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
200 ezerért is lehet nagyon jó lovat fogni, illetve mostmár nehezebb, de a válság kb 1 évvel volt a csúcspont, amikor hegyekben álltak az éppen elszegényedő középréteg jobbnál-jobb lovai. Deha rádobsz egy százast, akkor még ma is adják neked a jó lovat. Válság van kéremszépen....
2012. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*válság kezdete után kb 1 évvel
2012. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen válságban nincs ára a lónak (sajnos)

ismerős nyereghelyen sütött kanca csikót (telipapiros) 120.000ért tudott eladni (muszáj volt mert nem volt pénz kajára állatorvosi költségek végett de ez hosszú.. :S

2012. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig mérvadó az ára. Az internetes hirdetések között is akad jó néhány olyan , amit alaposan túláraztak. meg aztán kinek, mi számít jó lónak. De egy egészséges , ápolt lovat , lehet venni 500 alatt is.
2012. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 300.000 felett már találni jó lovat, csak ki kell fogni, vagy cserélni is lehet! (pl. mi úgy csináljuk, hogy 2 kiscsikót egy nagy belovagolt nyugodt kancáért.)
2012. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kb 1 hónapja adta el a holland sportlovát, 800 ért vette annó, most 400 ért alig tudta eladni... A1-be versenyzett vele. Azért ez igen jó ár, ja és 9 éves volt a ló.
2012. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!