Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek kényelmes lehet...

Szerintetek kényelmes lehet ez a nyereg? Főleg tapasztalatok érdekelnének!?

Figyelt kérdés

[link]


Hobbira kellene, 90%-ban terepre (hosszú a lábam, és kényelmesebb lenne, csak hát 60 ezres nyeregben ültem, ez meg nem az a kat.)



2012. júl. 23. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terepezel olyan nyerget vegyél, aminek vannak hátul is karikái. Nekem ez a nagy bánatom, hogy az enyémen nincs, pedig sokat terepezek, de nem ártana ha néha fel tudnék kötni egy táskát, esőkabátot, vagy plédet, de bármi másnak is jó.
2012. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha terepezel, szerintem ne díjlovas nyerget válasszál! a túranyereg nagyon kényelmes, de ha pályán is szeretnél menni sokat, akkor jobb lenne az uni. (univerzális) nyereg.


V.

2012. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne díjlovagló nyerget válassz. Inkább univerzálisat, vagy túranyerget. (mondjuk az utsó drága is, már akinek.)
2012. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se díjlovas nyerget válassz! :) Viszont ennek van az univerzális fajtája, barátnőmnek olyanja van, könnyű, és szuper!
2012. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az univerzálisban 5 óra után konkrétan nem éreztem a lábam... :))

ó nekem előre van nyeregtáskám, az uni nyergemen is van karika, szeretem.

túranyeregben még nem ültem sajnos :/

viszont a 60ezres díjlovaglónyeregben mentem 4 órát, meg sem éreztem, és idomítani is jó.

De azért remélem kapok olyan válaszokat is, amik személyes tapasztalatokra épülnek, mert inkább gyűjtök még ha ez ótvar, de mindenképpen díjlovas nyereg lenne, mert a maradék 10% viszont idomítóedzés.. (nyáron nem idomítok, de ősztől tavaszig kb. heti 2)

2012. júl. 23. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ausztrál nyereghez mit szólsz? Na az olyan mélyen ültet, hogy kiesni szinte nem lehet belőle. Van elöl szarva, de ha zavar leszedhető, hátul karikák. Kicsit olyan, mintha az angol és a western nyerget keresztezték volna. Szerintem próbálj ki egyet valahol lehet megtetszik.
2012. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ausztrál nyeregben lehet rendesen idomítani?
2012. júl. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!