Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy a lovamra a nyereg....

Nagy a lovamra a nyereg. Nyeregemelő jó?

Figyelt kérdés
Újonnan vettünk egy nyerget. Amikor felpróbáltuk még éppen jó volt, de ahogy elkezdtem használni hozzáért a marjához. A ló járásán is látszik, hogy ez nem tetszik neki. Majd varratni szeretnénk neki, de ez nem megy egyik pillanatról a másikra és drágább is lett volna( így is vettük a lovat, kantárt, stb.) Tavasszal talán sikerül megvarratni a nyerget (Neizert), de addig arra gondoltam, hogy rakok rá nyeregemelőt, hogy ne zavarja. Van egy másik nyergem is, azt szoktam rajta használni, de ha két lóval akarunk kimenni, akkor muszáj ráraknom ezt a nagyot.
2012. júl. 23. 22:50
 1/3 x) ***** válasza:
Ha nem is lesz vele tökéletes de azért lényegesen jobb mint így. Ki kell próbálni :)
2012. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A másik lóra rápróbáltátok már, rá is nagy? Amíg nincs megvarratva esetleg használhatnátok ahhoz a lóhoz, ha rá megfelelően illeszkedik.

De ha mindkettejükre nagy, akkor egy nyeregemelővel segíthetsz rajta, ilyet vegyél szerintem:

[link]

2012. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis a másikra nem próbáltam rá. A marja kisebb úgyhogy azt lehet, hogy nem érné el, de az egész ló is jóval kisebb, úgyhogy szerintem azt "betakarná".
2012. júl. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!