Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen ló ápolási eszköz?

Ez milyen ló ápolási eszköz?

Figyelt kérdés
Mikor voltam lovagolni az egyik lónak a szőrét számomra fura eszközzel "fésülték".Az anyaga vas szerű lehetett, fa nyele volt, a fej részén egy nagyobb karika benne pedig egy kisebb volt és az alja amivel a ló szőrét fésülte recés volt.Mi volt az mert akkor láttam ilyet először és lentről felfelé fésülte a ló szőrét pont ellentétesen mint ahogy nő, szerintem rosszul csinálta vagy így kell használni?
2012. júl. 24. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen?:)

ez egy tajtékvonó

2012. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és szerintem a szőr irányába kell,amúgy arra használják hogy kihúzzák a ló szőréből a vizet és így hamarabb megszárad.Első voltam 14/L
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én másra gondoltam, csak nem találok róla képet. Szerintem ő sem erre gondolt.
2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nem ez? Előző vagyok.

2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha erre gondoltál, akkor ez egy egy olyan pucolóeszköz, ami például vedlésnél jön nagyon jól, mert a kihullott szőrt ezzel az eszközzel nagyon könnyen el lehet távolítani a ló testéről. De vigyázni is kell vele, mert a csontosabb lovaknál nem ajánlatos használni, mert kiálló csontoknál fájdalmat okozhat. Remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a második és a harmadik válaszolónak köszönöm, erre gondoltam :D az első válaszoló is segített mert még arról sem hallottam
2012. júl. 24. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Fémvakaró, csak másképp, de erre érzékeny is lehet a ló, ezért nem szabad durván, csak óvatosan tisztítani a lovat. Én úgy tudom, hogy majdnem az, mint a sima vakaró, por , sâr kihúzásâra használják.
2012. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nem, bocsi, szőrváltáskor praktikus. :) Bár én nem olyankor szoktam vele dolgozni..
2012. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!