Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam eltapos mindent!...

A lovam eltapos mindent! Akármilyen állat bemegy hozzájuk, megöli! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetőleg kerüld az összetűzést.
2012. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
használd házőrzőnek :D
2012. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.: ???

2.: -.-"

2012. júl. 27. 10:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló szerintem úgy érti,hogy akkor lehetőleg ne zárd össze más állattal. Milyen állatra gondolsz? macska,kutya,egér?? Lehet,azért bántja őket,mert fél tőlük. kösd ki a lovat valahova és fogd az állatot (pl.kutya,macska) és ha feltudotod emelni az még jobb. Először csak nézze és ha nem történik semmi extra,akkor szép lassan emeld hozzá,és a végén hagyd.hogy megszagolja. utána érjenek egymáshoz,éreztesd,hogy nem bánt!
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az én lovammal is így volt de végül megszagoltattam vele az állatok( kutya, macska) és már nem akarja megölni őket
2012. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 x) ***** válasza:
Az én lovam is hasonló de az ő viselkedése inkább abból fakad hogy nagyon domináns. Talán a te lovaddal is ez a helyzet. De egyébként korrigálható, én 2 hónap alatt eljutottam odáig hogy a kutyát meg a macskát már nem bántja. Én úgy csináltam hogy fogtam a macskát, leültem vele a ló mellé hogy odadughassa az orrát, simogattam közben mind a kettőt. Aztán most már tudja a ló is hogy a macska hozzám tartozik, szóval tabu. Egész jól megvannak, ott alszik a cica a karámoszlopon a lovat meg nem érdekli. :) De a csirkéket még valahogy mindig nem tudom megszerettetni vele... :/
2012. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy ne kötekedjen vele.
2012. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy fél tőle, az enyém is nagyon domináns :S Ami elég baj, mert igazából csak egy 146 cm-s haflingi, mégis ő a legnagyobb az udvarban. Egyszerűen...direkt meg akar ölni minden kisebb élőlényt...
2012. júl. 28. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam a shetlandi csödöröm ilyen! A kutyákat kikergeti a karámból ha az udvaron vannak a magyar félrév inkább a fűvel foglalkozik de a shetti inkább kutyát kerget!:D
2012. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az én shetlandi csődim is ...
2012. júl. 30. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!