Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a fordítva felhelyezett...

Ennek a fordítva felhelyezett ínvédőnek van szerepe, vagy csak véletlenül rakták így fel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos a lovak focizni is tudnak, aztán kellett lábszárvédő :D
2012. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem véletlen, valami funkciója lehet. Én még ilyennel nem találkoztam...
2012. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs tisztában az alkalmazója, hogyan kell feltenni.
2012. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincsen fordítva feltenni a lóra. Nem viccből lehet csak egyféle képen.
2012. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet kupecéknál ez az új divat XD.Csóri balosnak nincs is jobb hátulján semmi...
2012. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az még egy dolog, hogy fordítva van, de amúgy a hátsó lábon mit keres?
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így semmi értelme nincs, mert a szerepe az, hogy védje az ínakat, de így nem védi. Nem véd semmit. Am meg a hátsó lábon is van, aminek szerintem semmi értelme, mert oda vagy fásli vagy bokavédő kéne. Így szerintem még a lónak is kényelmetlen, mert nem úgy áll rajta, ahogy kéne és nem illeszkedik rendesen. Ja és az egyik lónak csak az egyik hátsó lábán van ínvédő(még mindig nem tudom, hogy mit keres a hátsó lábon), ami szerintem még borzalmasabban néz ki, mint az hogy mindkét hátsó lábán van.
2012. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azért van így, mert ez a kupec úr így mutatósabbnak gondolja a lovakat.

a hátsó ínvédőkről és a balos hiányáról nem beszélve a hirdetés szövege sem rossz:

"eladásra kinálom a képen láthato győnyőrü szép páros frizeket amik nagyon szelidek és kitünö mozgásuak tejes holand dokumentumokal ellátva"

:)

2012. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak a kép kedvéért addig megfordították, hogy jól látszon a bokaszőre???(mondjuk akkor

én inkább levettem volna..:O)

2012. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!