Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mát próbáltátok vagy...

Ti mát próbáltátok vagy gondoltatok arra hogy kiporszívózzátok a lovat?

Figyelt kérdés
A kérdés magáért beszél!Első sorba lovasokhoz/lótulajdonosokhoz szól!Csak nekem jutott eszembe ez a fura ötlet? Szerintem nagyon felgyorsítaná a lovak ápolását ez a módszer.

2012. júl. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak ló pórszívók de hát képzelem kik találhatták ki...
2012. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
Erre találták ki a lóporszívót de én fölösleges hülyeségnek tartom. Akinek nincs annyi ideje hogy szépen lecsutakolja a lovát, kimossa belőle a port annak nem is kéne lovat adni a keze alá.
2012. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is lóporszívót csak vedléskor használunk, az nem a koszt szedi le, hanem a szőrt! És csak azok használják, akiknek túl kényelmes kézzel levakargatni leápolgatni a lóról... De én azt mondom, hogy aki arra nem képes, hogy a "fene helyét" saját erőből karban tartsa, az fel se üljön!
2012. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"feneKE helyét"
2012. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van nagyon hasznos , de egy sima olcsó porszívó elég nem kell lópórszívó nekem is az van. Főleg amikor mind az 5 lovamat le kell lovagolnom.
2012. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sima porszívóval szoktam porszívózni. Szerintem még élvezi is :D Mostanában annyit nem porszívóztam. De a lovam előszeretettel fekszik bele a sárba, de úgy, hogy folyik le róla kétoldalt. Először le szoktam vakarni és a maradék port szívatom ki belőle.
2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Télen hasznos tud lenni, mert kb 1 órát kell pucolnom a lovat, hogy az 5 centis szőrben tuti ne legyen sármaradvány az előző napi dagonya után, az ilyen kis aljszőrbe ragadt göbök meg okozhatnak feltörést. Vakaróval jól fellazítja az ember aztán a porszívó kiszedi, na meg akkor is hasznos, ha nem 1 lovat lovagol az ember egy nap, hanem többet is. Ismim szokta őket porszívózni rendszeresen.
2012. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!