Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valakinek paint lova?...

Van valakinek paint lova? Valamit tutok errol a fajtarol? En a szineket ismerem.

Figyelt kérdés

A csaladomban mindeki kutya rajongo en a lovakat is szeretem bar nalunk mindenki minden allatot szeret. tetszik egy lo,szep, az amerikai foltos lo vagyis paint valakinek van ilyenje? milyen a termeszete,mittuttok rol a? en a szineket ismerem nagyabol :)


egy 9 eves fiu



2012. júl. 29. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
a paint ló az itthon piszok drága, a paint horse ló, a pintó olcsóbb
2012. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha csak a színe tetszik az más..nagyon sok lófajta megtalálható ebben a tarka színben hazánkban is..és úgy még olcsóbban is megúszod..:)
2012. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt. Én lovagoltam. Az ő lova fakó volt. Kedves kis herélt volt. Nagyon jól kezelhető, és borzasztóan jól belovagolt. Igaz westernbe mi pedig angol stílusban lovagoltuk, de nagyon ügyes volt. :) Kehesség miatt kellett eladni.
2012. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!