Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lesz valami baja a 4 éves...

Lesz valami baja a 4 éves lovamnak, csak szőrén ülöm meg? De csak lépésben gondoltam.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha néha felülsz rá szőrén sétálni, attól valószínűleg semmi baja nem lesz - ha megfelelően adod a segítségeket. Lépésben nem tudsz pattogni, így az a veszély nem fenyeget, hogy szétütöd a gerincét.
2012. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon segítségeket se kell adni, hisz szóra csinál sok mindent
2012. júl. 31. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elég erős a háta hozzá és óvatosan ülsz fel rá akkor nem.
2012. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen fajta? nyers? hány kiló vagy?

már a félvérek belovaglása is elkezdődik ebben a korban.

2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
arab félvér, 45 kg vagyok, lépésben és ügetésben nagyon szépen megy nyeregben
2012. júl. 31. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor semmi probléma nem lesz, ülj fel nyugodtan! :) Neki is és neked is igazi élmény lesz a szőrén lovaglás. Viszont óvatosan ülj fel rá, lehetőleg egy emelvényről, vagy valaki dobjon fel, hogy semmiképp se üsd meg a hátát.
2012. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindig segítséggel ülök fel még nyeregben is
2012. júl. 31. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éves korában lehet nyereghez illetve zablához szoktatni egy csikót de 5 éves korára fejlődik jól ki. persze ez egyed függő nekem van egy két éves pónim a 21 éves anyucija sokkal alacsonyabb vékonyabb testalkat, de neki az apja se olyan nagydarab volt csak erős nyaka, ő már elég fejlett barátnőm el se hitte a sok ló között azt hitte keverem h ő 2 éves :)
2013. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!