Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles bértartás megéri abban...

Feles bértartás megéri abban az esetben, ha a két fél kijön egymással és nincs veszekedés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor megéri!Sokan azt mondják közös lónak túrós a háta!Na ezzel nem értek egyet!Szerintem igenis van értelme ha nem veszekedtek!Meg hogy a feles tartásnak 90 % összeveszés!Hát én már sok ilyen tartásról hallotam!De kié igazából a ló?Mármint ha nagyon össze vesznétek ki vinné el ?Mert ha nem a tiéd akkor...rosszul járhatsz!:/
2012. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az övé a ló, már 1 hónapja társultam be, de még nem veszekedtünk, meg mrá arról is beszéltünk, hogy ha akarom akkor versenyre is vihetem a lovat
2012. aug. 1. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Üzletben nincs barátság és a feles tartás bizony üzlet. Remélem írtatok szerződést, mert lehet, hogy most jóban vagytok, de ha lesántul a ló, akkor már lehetnek viták.
2012. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van szerződés, de igazából azt mondta, hogy ha bármi baja esik a lónak, akkor ő állja az összes állatorvosi költséget, mert én szegényebb családból származom, míg ő vagyonosabból
2012. aug. 1. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:

NINCS!!

Fél évnél tovább nem fogjátok bírni,az a max..ne higgy nekünk,de majd meglátod!

2012. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak mondta, hogy ő állja az állatorvosi költségeket, vagy ez papíron is le van írva? A szó elszáll, az írás megmarad...


Most MÉG kijöttök egymással, most MÉG nincs veszekedés, ennyi a véleményem. :)

2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő is hosszú távban gondolkodik, azt mondta, hogy meggyőzte már az első két héten, hogy mennyire jó lovas vagyok és mennyit értek a lovakhoz, még nincs papírra vetve, de lesz
2012. aug. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!