Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas lábszárvédőt hol tudnék...

Lovas lábszárvédőt hol tudnék olcsón, nem baj ha használtan? És 4000 Ft alatt nem is lehet kapni? LOvascipőt hol tudnék szintén olcsóbban esetleg használtan venni? És azt 5000 Ft alatt nem lehet találni?

Figyelt kérdés

Kibővítve:

Lovas lábszárvédőt (chaps -ot) hol tudnék olcsón, nem baj ha használtan (csak ne targikus legyen az állapota)? És 4000 Ft alatt nem is lehet kapni? LOvascipőt (rövidszárú,39-es esetleg40-es) hol tudnék szintén olcsóbban esetleg használtan venni? És azt 5000 alatt nem lehet találni?



2012. aug. 1. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát, nézd meg : www.lovasok.hu ott szoktak lenni ilyenek csak nemtudom mennyiért! nézd meg. :))
2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz már néztem..az alatt nem nagyon://
2012. aug. 1. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom vagy-e facebookon, de van egy lovas csoport, ahol jó dolgokat lehet adni-venni. Ha vagy akkor a Lovasok adás-vétel-csere csoportot keresd meg és nézz körbe. Igaz, hogy postaköltséget is kell rá fizetni(természetesen csak ha nincs a közeledben az áru) de lehet jobban megéri.
2012. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van több ilyen lovas cuccok adás-vételével foglalkozó FB csoport. Én 2-ben is benn vagyok: LOvasok adás-vétel-csere, Lovas adás-vétel & csere-bere:)

5000 alatt nem nagyon fogsz találni sem cipőt sem chapset, Decathlonban újonnan 4900 körül van már chaps is meg cipő is.

Ha magán embertől veszed számolj a postaköltséggel meg arra, hogy ha lehet bakon keresztül utald a pénzt, én postai fizetéssel 4000Ft ért jutottam egy cucchoz, amit amúgy 2500ért vettem.

2012. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Google-be is beírhatod, hogy "eladó lovas lábszárvédő", vagy "eladó lovaglócipő"
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket(:
2012. aug. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!