Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Napi szinten labszar-zuhany,...

Napi szinten labszar-zuhany, raadasul hideg vizzel. Velemeny?

Figyelt kérdés
ismerosomnek van 3 lova. naponta ketszer HIDEG vizzel lemossak a labaikat mielott bevezetik oket az istalloba. azt allitjak hogy csak az inaknak segitenek, es hogy nem art nekik a jeghideg viz. de nem tudom ezt elhinni. sot, meg olyankor is ugyanugy hidegvizzes "lab-zuhanyt" kapnak ha epp tereprol jottek be es ki vannak melegedve. velemeny?

2012. aug. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is leszoktuk mosni a lábukat edzések terepek után,aztán kivisszük a legelöre vagy be az istállóba.Sztem semmi baj nincs ezzel
2012. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor a ló lába megsérül és bedagad mit gondolsz mért borogatják, teszenk rá hűtőzselét? Azon most el lehet vitatkozni, hogy egy egészséges lábnak mennyire kell ilyen kezelés, de beteg lábbal konkrétan ezt szokták csinálni.

Lábon pedig mind1, hogy mennyire van kimelegedve, törzset és fejet nem szabad lelocsolni, illetve inni hagyni a lovat.

2012. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már gyerekkoromban is lovaglás után mindíg lezuhanyoztuk slaggal a lovak lábát.
2012. aug. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lovaglás után azért van erre szükség, mert vissza kell hűteni az inakat. Ez teljesen normális.
2012. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csinálom munka előtt, után.

Semmi baja nincs pedig már 21 éves.

(13 éve nálam van)

2012. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól csinálják, majdnem azt mondom, hogy ezt kötelezővé kéne tenni! :-)
2012. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! en rakerdeztem, a tulaj pedig fennhangon mondta hogy pont olyan jo nekik mint nekem ha lemosom a labaimat hideg vizzel...nekem viszont nem tetszik a jeghideg vizes zuhany, ezert kerdeztem ra itt is! koszonom szepen megegyszer a valaszokat!
2012. aug. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!