Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet abban az esetben...

Mit lehet abban az esetben tenni, hogy ha nagy a lovamra a nyereg? Nem szándékozok újat venni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 07:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy lovasboltban nyeregemelőt,szerintem a szőr elég lesz,nem kell több ezres-tízezres marvédőket meg zseléket venni hozzá.Amikor az én lovam(még nem volt az enyém) akkor az edző nyerge nagy volt rá,és egy sima szőrt raktunk rá,tiszta jó volt attól függetlenül hogy 18as volt a nyereg. Mondjuk tényleg nem ártana egy új nyereg. Nem kell drága,de a rosszabbik fajtából válassz.
2012. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
de ne a rosszabbik fajtából*
2012. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a lovam bértartását saját pénzből fizetem, tehát dolgozom, de jelenleg nem telik újra, eddig 5000 forintot tudtam spórolni
2012. aug. 2. 16:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Spórolj össze 30 rugót, abból egy hobbi célra alkalmas (tehát nem csúcsszuper, de azért megfelelő) univerzális nyereg kijön. Addig meg szőrme alátét, ahogy néhánnyal előttem is írták.
2012. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha megvan a nyereg utána a régit el tudod adni. Valamennyi pénz így visszajön. Attól is függ milyen nyereg. Lehet szuper nyereg csak épp a te lovadra nem jó. Akkor még az új nyereg áránál is többet vissza tudsz szerezni. De ha kinézted az új nyerget és a régit el tudod adni, akkor a régi árából meg tudod venni az újat. Csak figyelj, hogy el ne vigyék előled az újat mert akkor egy se lesz. Igaz ehhez nagy szerencse kell, hogy eladod a régit és egyből tudod venni az újat.
2012. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!