Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen videót miért engednek...

Ilyen videót miért engednek föltenni youtubera? (LINK)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bOOiixz2zFE

Engem rohadtul megrázott, hihetetlen... Nyugi, nem ilyen videókat keresgéltem, hanem csak sima galopposokat, egy veszekedés miatt, de ez hosszú, és nem is idetartozik... :P

Tehát: szerintetek normális, hogy ilyet föltesznek?



2012. aug. 4. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Senki nem ellenőrzi mi kerül fel, milliónyit töltenek fel állandóan nem is lenne megoldható. Azt ellenőrzik, amit jelentenek kifogásolható tartalomként. Ha megrázó valami, akkor jelentsd be, majd leszedik.
2012. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A youtubra bármit feltehetsz, ha nem sérti mások jogait nem piszkálnak a feltöltésért. Egyébként nagyon szerencsétlenül esett el az a ló.
2012. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bamboochatheone ***** válasza:
Igen, normális, vannak olyan videók ahol láthatod hogyan darálják be az egész lovakat.
2012. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet, hogy jelentem, de nem tudom még... Mert ez sokaknak kinyitja a szemét szerintem, hogy milyen is valójában egy galoppló kiképzése, vagy nem is tudom...
2012. aug. 4. 20:02
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerencsére még olyat nem láttam, és nem is terveztem, hogy látni fogok...
2012. aug. 4. 20:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, megint volt egy hülye/hülyék akik rosszul csináltak valamit és ennek az egész galoppsport megissza a levét. Azért , mert vannak ilyen gyökerek az nem zárja ki azt , hogy mások normálisan képezik ki a versenylovaikat. nem jó dolog ez az általánosítás ...
2012. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva!Higyan törött el a lába a lónak a fekete-fehér felvételen? :(
2012. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem normális, nem lehet minden kép/videó csupa szép és jó dolgokkal tele. Bár ez engem is megrázott, ez nem más, mint az emberi gonoszság, nagyon durva. Csak hajtani azt a lovat, nem számít, ha beledöglik... Ezért is örülök minden rossznak a Földön, mert minden változás, katasztrófa (klíma, cunami, vulkán...) annak a jele, hogy remélhetőleg nemsokára megtisztul a Föld ettől az undorító emberi fajnak nevezett mérgező szennytől örökre.
2012. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ezt a videót a PETA (állatvédő szervezet) töltötte fel, pontosan azért, hogy "kinyissa az emberek szemét". A videóban is elmondják, és a leírásban is megtalálható, felesleges lenne jelentgetni. :)
2012. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, én nem vagyok otthon ebben a sportágban szerencsére.
2012. aug. 4. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!