Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell a martingált...

Marcipanfelho kérdése:

Hogyan kell a martingált felrakni?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy martingált, amit felraktam a lóra, akit lovagolok. Nagynak tűnt ezért még csináltam rá néhány lyukat. Azonban is se jó, mert lóg az egész :S nem értem mi a rossz rajta. Lóg a hasán az egész. Ezt csak egy méretben lehetett kapni, és úgy gondoltam hogy ez egy ,,normál" méretű lóra jó lesz, de ehelyett olyan mintha egy elefántra tervezték volna... Én csinálok valamit rosszul vagy tényleg a mérettel van a baj? Aki ért hozzá az kérem segítsen mert nem szeretnék újat venni ha ezzel is megoldható!

2012. aug. 6. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz feltenni képet? lehet többet tudnánk segíteni, ha látnánk, hogy hogyan áll rajta.
2012. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs lovas ismerősöd, aki ért hozzá?

a martingált nagyon nehéz láthatatlanban helyesen beállítani!

ha túl nagy, semmi hatása sincs, ha túl kicsi rengeteg kárt tudsz okozni a lovadban!

miért kell?

miért akarod használni, ha azt se tudod, hogyan kell feltenni?

2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

majd csinálok róla képet.

nagyon nincs ilyen ismerősöm aki ebben tudna segíteni. azt tudom h nagyon kicsire nem szabad állítani de erre esélyem sincsen, olyan nagy. azért szerettem volna kipróbálni mert a ló, akin lovagolok, gyakran felkapja a fejét, pl. vágtánál és kiszerettem volna próbálni. emellett nagyon menős is és gondoltam egy próbát megér, de úgy hogy még csak ki se tudom próbálni mert lóg rajta, az már elég dühítő. fel tudom rá rakni, tudom melyik szíj hová megy csak tanácstalan vagyok h lehet mégis rosszul csinálok valamit...

2012. aug. 7. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet,h fullosat vettél ezekből is van különböző méret.A fullos az nálam rohadt nagy.
2012. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát valószínűleg azt vettem :)

mivel csak ezt az egy méretet lehetett kapni, azt gondoltam h akkor biztos olyan méretet csinálnak ami általánosan jó lesz majd a lovakra...

2012. aug. 8. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!