Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a teendő? A lovamat lelőtté...

Mi a teendő? A lovamat lelőtték! :- (

Figyelt kérdés

Szóval volt egy csődör lovam,bértartásban.Nem szeretnék hosszú lenni: állítólag a tulaj azt látta (lovardatulaj),hogy ráugrik a sárló kancájára.Mivel nem tudta leszedni lelőtte a lovamat!!!:(

Gondolom nem kell mondani hogy elpusztult!

Mit lehet tenni? Állatkínzásért úgysem fogják elítélni,mert volt hogy másik lovat meg késsel szurkálttak össze (talán Felhő volt a neve),elpusztult és a tulajnak csak pénzbüntetést kellett fizetni!

:(


2012. aug. 7. 17:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
feljelenteni a rendőrségen azonnal, tanút keresni, aki látta, hogy lelőtte plusz állatrendőrséget értesíteni kell
2012. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
én mondjuk lótulajdonos vagyok, de a képét is összeverném, de az nem legális...
2012. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Én fiatal nőként mi fenét tehetnék? Az egész falu,mindenki a haverja,rendőrségi feljelentésnek semmi értelme.Kimentek,de meg sem büntették.

Kezdetben szimpatikus volt az alak,nemrég kezdett rám begurulni mert el akartam tőle hozni a lovat.

Az sem az én hibám,hogy a kanca közelébe ment,mert én akkor sajnos nem voltam ott...CSAK EZÉRT!

2012. aug. 7. 17:55
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell azért a lovat lelőni ha ráugrik egy sárló kancára?-.-


Istenem de egy nyomorék lehet..énis lelőném ha a feleségét/élettársát b.szná!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Az országos rendőrkapitányságot tudom javasolni pesten. Őkm tuti tennének valamit. Ha az én lovamról lenne szó a világ végéig is elmennék.

Hány éves vagy?

2012. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát gondolom,mert be akarta fedezni...de hogyan akadályozzam meg ha ott sem vagyok??? bűntudatom van rendesen...a kanca amúgy az övé volt,gondolom nem akart csikót.
2012. aug. 7. 17:58
 7/34 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2012. aug. 7. 17:58
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
BecsületIstenemre agyonverném a mocskos szemétládát,minden további nélkül.
2012. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenre csak kifogást találsz akkor mégis mit tehetünk? Neked kell a sarkadra állni, a te lovad. Akkor kellett volna elhozni amikor elkezdett máshogy viselkedni a tulaj.
2012. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
Hát ez meg milyen eljárás kérem??? Jesszus hol élünk? Nem Ő a felelős az ott végbemenő dolgokért? Mondjuk én abszolút nem vagyok szakavatott a témában, de azért annak anyagi vonzata is van nem? Bár lehet, hogy ez tiszteletlenség volt, akkor elnézést!!!! De hát hogy van ez? Csak kárt okozott neked!!! Valami papírod nem volt a lóról? Ha Ő a helyi kiskirály, akkor nem kéne inkább a megyéhez fordulni? NE HAGYD!!! Ez felháborító! TV, vagy bármi de valamit lépj méghozzá nagyon gyorsan!!!
2012. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!