Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én egy 20 éves lány vagyok és...

Én egy 20 éves lány vagyok és jövőre lovam lesz, van valami amire különösen figyelnem kell?

Figyelt kérdés
Van valami amire különösen figyelnem kell akár a lóvásárlásnál,akár a tartásánál? (Inkább a tartásra lennék kíváncsi mert a vásárlásnál természetesen lesz velem egy szakmabeli hozzáértő emberke is! )

2012. aug. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol akarod tartani a lovat? Lesz társa?

Nem szeretnek egyedül lenni!

2012. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha bértartásban tartod, akkor elvileg mindent megkap, amire szüksége van, kivéve persze a munka cuccokra, mint nyereg, kantár, stb.

De nagyon kell vigyázni, hogy milyen helyre viszed. Mi voltunk olyan helyen, ahol nagyon lefogyott, és nem figyeltek ránk, ha kértünk valamit, nem történt semmi, ilyenek.

Tapasztalatokról, ha érdekel üziben írok.

De ez egy elég összetett dolog. Nekünk is most beszűrődött a paci lába. Edzőm észrevette, én nem. Meg sántikál, de vizsgálat után kiderült, hogy csak szivat minket. Emellett rányergeltünk bögölycsípésre, és hevedertörés lett belőle. Mindenki azt mondta, hogy nyugodtan, ha teszünk alá szőrmét, de mégsem...

Ezeket csak azért írom, hogy ki kell szűrni a tanácsokat, és azt kell választani, ami a pacónak a legjobb.

2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan lovat válassz, aki nem a szemedet, hanem a szívedet fogja meg! :)

Otthon fogod tartani vagy bértartásban?

2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itthon fogom tartani, és nem egyedül.. veszek majd mellé egy birkát,kecskét vagy egy kis pónit.. de előbb a lovat szeretném megvenni! :)

Mindenképpen olyat lovat szeretnék venni ami kötődni is fog hozzám,de még rengeteg lovat meg kell néznem ehhez! De az biztos h pintot, paint horse-t szeretnék! :)

2012. aug. 7. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd először bértartásba, keress olyan helyet, ahol megtanulhatod, amit kell. Nem olyan egyszerű, ha nincs aki megmutasson, elmagyarázzon dolgokat. Itt nem lehet leírni, kb. 200 oldal lenne.
2012. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Vásárlásnál nagyon figyelj arra hogy élő legyen a ló, szerintem ez fontos!
2012. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!