Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy egyszer egy magyar kijusson az olimpiára díjugratásban? Egyéniben.

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 16:47
 1/7 x) ***** válasza:
Sok. Egyszer majd lesz valaki aki olyan szintre tudja emelni a magyar lovassportot mint eddig még senki. Sok olimpia lesz még, sose lehet tudni mit hoz a jövő. De szerintem érdemes reménykedni. :)
2012. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem lehetetlen, hogy egyszer eljusson egy magyar oda?
2012. aug. 8. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Esély az van rá, de az az illető szerintem nem itt fog megtanulni olyan szinten lovagolni, hanem külföldön, tehát kicsit profibb lesz tudásilag, illetve hatalmas anyagi támogatásra is szüksége lenne az illetőnek, mert ugye, ahhoz már nagydíj szintű lóra is szükség van, meg egy piszok jó team-re is. Én nem tudom, hogy lenne itthon olyan egyesület, aki ki tud nevelni egy ilyen lovast.
2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára, vannak azért most is jó lovasaink. Igazából az utánpótlás között is vannak tehetséges emberek .Mint ahogy az Dallos Gyula is mondta ,a Magyar lovasok semmivel sem tehetségtelenebbek ,mint bármelyik külföldi,híres ország lovasai. Csak nálunk roppant gyenge minőségű a legtöbb helyen az oktatás és ezért nem jutunk előrébb.Nem tanítanak meg szinte sehol normálisan lovagolni,csak a pénzt szedi be ez a sok ingyenélő.Tisztelet a kivételnek persze! a másik gond az anyagi keret, lehetsz te akármilyen apokalipszis lovas ha nincsen egy erős anyagi háttered és nem tudsz minőségi edzést fizetni meg drága lovat venni/tartani. Sajnos nem mindenki segge alá tesznek lovat, aki alá meg apuci-anyuci beteszi az meg alkalmatlan a feladatra max egy Ob-ig jut az automata lovával. Messzi cél de hátha közeledünk.
2012. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Burucs Borbálát esélyesnek tartom, és szorítok is neki a jövőre nézve! :)
2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Kovács Henrit tartom esélyesnek, bár évek óta Amerikában versenyzik, viszont ott eredményesen.
2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borát akartam én is írni! A következő olimpián ott a helye! :)
2012. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!