Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felháborodás! Mit lehet...

Felháborodás! Mit lehet kezdeni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni a sztoriról, hogy a lovaimat a faluközpontban, egy jó nagy telken tudom tartani. Onnan, ha terepre akarok menni, át kell sétálnom a központon, ahol már minden út le van aszfaltozva. Kb 3 éve lett megcsinálva, addig kavicsos út volt majdnem mindenhol.

Ma este lovagoltam hazafelé, és egy locsoló nő a kertjéből, az egyik központhoz vezető úton, beszólt nekem, idézem:

"Tönkrebassza a lovad az utat, teee...." a végét nem hallottam, mert már a ház takarásában voltam, de valószínű, hogy valami csúnya jelzővel illetett. Nem foglalkoztam vele, tovább mentem. Ami felhúzott, az az volt, amikor rádöbbentem, hogy ez a nőszemély már akkor csesztetett, amikor még kavicsos volt az út. Hogy a ló összeszarja neki ott az utat, ne merjek arra menni még egyszer! De könyörgöm...! Nem csak én járok azon az úton lóval, honnan veszi, hogy pont az én lovam pottyantott oda? Meg milyen jogon beszél velem ilyen rondán? Meg az ablakból kiabál kifelé, meg a kertből? Háttal nekem? Jöjjön és nézzen a szemembe!


Te mit tettél volna a helyemben? Gondolkozom azon is, ha lehiggadtam, visszamegyek hozzá, becsengetek, és megkérdezem, mégis mi a jó fene baja van... csak én használom az utat? Csak én sétálok rajta? Mert a központ felé egy kamion, egy kocsi sem hajt, ugye...? Nagyon felhúzott!


Titeket is szóltak már meg? Miért, milyen vádakkal illettek?


Előre is köszönöm! 20L


2012. aug. 9. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mármint a nőnek. csak nem roma volt?
2012. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az érdekes az, hogy nem, nem roma, a falumban nem élnek romák. És még azt sem mondanám, hogy annyira öreg lenne, hogy zsémbeskedjen. A 40-es évei körül járhat.
2012. aug. 9. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:
én azért is arra mennék....nem övé az utca...az megy rajta aki akar ....nem?
2012. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták nem itt kéne lovagolnom. Megkérdeztem mégis hol? Aztán körbemutattak, hogy az erdőbe, földúton. Én meg mondtam, hogy a KRESZ-be nincs benne, hogy közúton nem mehetek. Ha faluba laksz, én nem főúton, biztos, hogy lovagolhatsz ott, ha tábla sem tiltja. Állj meg ilyenkor és kérdezd meg mi a probléma.
2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy érdemes leállni az ilyen emberekkel vitatkozni. Most sem tettem, elengedtem a fülem mellett, de mikor rádöbbentem, ki volt ez a nő, akkor pattant el bennem valami...

Érdemes lenne vele szembeszállni? Megmondani a véleményem? Persze normális ember módjára, mégha ő el is hord mindennek... Mégiscsak ő az idősebb.

2012. aug. 9. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Az még hagyján. Nekem kemény 200 métert kell mennem, és máris terepen vagyok, de azon a 200 méteren több hülyével találkozom, mint egy két órás terep alatt. Jelentsd fel sértegetés miatt, és meglátod egyből elmegy a kedve az egésztől. Először fenyegetőzni fog, de majd ha pénzbírságot kap, és nem egyszer, akkor majd elgondolkozik. Ha megengedett nálad az állattartás, és nem sért törvényt, akkor tedd meg e feljelentést! Felesleges ennek bármit is mondani. Neki valamiért böki a csőrét, és bökni is fogja miután beszélsz is vele.
2012. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmiképp se hagyd magad, ezeknek csak addig nagy a szájuk amíg hagyják őket dumálni.

Válaszolj valami frappánsat, valami váratlant, ha csak idegből visszaszólsz, az elégtétel neki.

Mondjuk legközelebb reagáld azt, hogy "Ugye ma milyen szép kék az ég? Szép napot magának is, asszonyom! :)"


Erre tuti nem számítana, biztos elkussol. :D

2012. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 x) ***** válasza:
100%

Az ilyeneket meg kell fojtani a kedvességeddel. Csak annyit mondj neki hogy "önnek is szép napot" és lovagolj tovább. Ha nem is döbben rá hogy mennyire idiótán viselkedik legalább pár percig ég a pofájáról a bőr. :)

Amúgy ilyen emberek mindig is voltak és lesznek is. Nem szeretik a lovakat mert nem ismerik őket és minden alkalmat megragadnak hogy kritizálhassák őket. Nem kell velük foglalkozni. Te mindent szabályszerűen csinálsz, nincs joga beleszólni.

2012. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Én pedig vallom, hogy hülyékkel nem kell foglalkozni, az ilyen amúgy se fog fel értelmes emberi gondolatból semmit. Szépen kinyújtod neki a középső ujjad, és mész tovább, ne hagyd elcseszni a napodat mások miatt.
2012. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek az emberek élvezik, ha visszaszólsz (mármint valami csúnyát), veszekszel velük! Valószínűleg a nő akkor érzi elemében magát, ha valakivel veszekedhet, addig is foglalkozik vele valaki. Soha ne állj le vele vitatkozni, legegyszerűbb (de mégis leghatásosabb) módszer, ha akárhányszor találkozol vele, szépen rámosolyogsz, kedvesen megkérdezed, hogy hogy van. Erre a legtöbben nem is tudnak már mit mondani... Lehet, hogy az első egy-két alkalommal ugyanúgy elkezdi a kis mondókáját, de ha figyelmen kívül hagyod, hidd el, előbb-utóbb abbahagyja.
2012. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!