Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hannoveri ló? Hogyan fogjak...

Hannoveri ló? Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég elvesztettem a lovamat. Öregségében, 22,5 évesen távozott az örök legelőkre. Egy magyar sportló kanca volt. 16 éves koráig versenyeztünk díjlovaglásban. Szeretnék majd egy lovat, és a hannoverira gondoltam. Tudom most mindenki elvan, hogy minek olyan drága ló, meg érzékeny, meg a szállítása, meg minek, meg bla bla bla. Nekem viszont nagyon tetszenek, és lenne is rá egy bizonyos szintig keretem. Csak hát amióta nem versenyzem, csak hobbizok, azóta nem is vagyok már annyira benne a lovasvilágban, és ezért szeretnék tanácsot kérni. Az edzőmet felejtsétek el, ő ugyanis már régóta Ausztráliában van, és nem tud segíteni... Németországból szeretnék lovat hozni, de mielőtt döntenék, szeretnék több lovat is megnézni. A körüngokra gondoltam, de egy bizonyos áron túl nem szeretnék menni.. Most ne gyertek azzal, hogy nem a fajtát kell nézni, hanem a lovat, mert a hannoveriek közül a legtöbb korrekt felépítésű, hibátlan lábakkal, és van miből válogatni is.

2012. aug. 10. 02:54
 1/3 Rebce ***** válasza:

Minden fajtában vannak "selejtesek", és nincs tökéletes ló, de megértem a vonzódásodat, tényleg megbízható fajta. Sajnos Németországban nem vagyok jártas, de az alábbi honlapon érdemes körülnézned, róluk tudom, hogy nagyon rendesek:

[link]

2012. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alekszi lovasközponton nem gondolkoztál?ott Hannoverieket tenyésztenek, külföldre sem kéne érte ki menned!
2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt alinkje:

[link]

2012. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!