Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek kb. mennyibe kerülnek?...

Ezek kb. mennyibe kerülnek? Mi kellhet még?

Figyelt kérdés

Kötőfék

Vezető szár

Kantár (felszerelve)

Nyereg

Nyereg alátét

heveder

Kengyel,-szíjak

Vakaró

Kefe

Patakaparó

Sörényfésű

Pataolaj+ecset

Előző kérdésem (hogy elkerüljük a félre értéseket)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__3310355-szerin..

Nem extra hipi-szup cuccos kell.. csak egyszerű elterepezgetős.



2012. aug. 13. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

horze.hu, nagylovas.hu, klp.hu

ezeken az oldalakon mindent megtalálsz

2012. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vélemény?

[link]

2012. aug. 13. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

elég drága.....


nézzél használtan.

2012. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem árban nagyon jó, de lehet hogy a lónak meg egyáltalán nem lesz jó... én csináltattam univerzális nyerget a lovamra, 90 volt mindennel együtt, bár kaptam egy kis kedvezményt is a nyeregkészítőtől. De nekem mindig is ez volt a legfontosabb h pontosan jó legyen.
2012. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de kompletten van kantárral mindennel együtt..
2012. aug. 13. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ja, kompletten mindenből a legsz@rabb. Mit nem lehet megérteni azon, hogy a nyereg pont az, amiből egyáltalán nem mind1 milyet veszel. Aztán meg a következő az lesz, hogy széttőrte a nyereg a ló hátát, mit csináljak... Ha nincs pénzed, akkor vegyél 50ből egy használtat, sokkal jobb, mint ez a gyagyi de új nyereg.
2012. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 x) ***** válasza:

Én nyerget nem igazán rendelnék netről, főleg nem webáruházból mert ott nem tudod például leméretni a nyerget, vagy megbeszélni az előző tulajjal hogy mekkora lóra volt jó. Én előzetes méregetés után szoktam csak nyerget venni. És az ilyen komplett dolgok tényleg elég silány minőségűek. (Bár nekem is hasonló nyergem van, de azt lóval együtt kaptam.)

Nyerget meg egyébként is az után kellene keresgélni hogy már kiválasztottad a lovat. Addig fölösleges. Ja meg még annyit hogy a sörényfésűt mindig is butaságnak tartottam, bármilyen egyszerű fésű megteszi.

2012. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Árban szerintem is nagyon jó az a kantár-nyereg stb. szett, viszont ha egy valami nem jó a lóra akkor bukta... Legalábbis nem tudom, hogy darabonként kicserélik-e :S

Egyébként amiket a kérdésben felsoroltál, azoknak annyira változó az áruk... Kötőfékből vagy 1500ft-s és 18.000 ezres is :) Úgyhogy nagyon változó. Szerintem érdemes ilyesmit lovasok.hu-ról megszerezni az apróhirdetések topicból, én nagyon ritkán járok lovas boltba, mert innen szinte mindent meg tudok vennia mire szükségem van.

És nem is kell, hogy agyonhasznált, szakadt cuccokat vegyél, itt is vannak nagyon szép állapotban felszerelések nagyon jó áron, érdemes böngészgetni! :)

Jó vásárlást

2012. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó az a KLP-s nyereg komplett, úgy értem elég jó minőség. Az, hogy a lovadra jó-e lesz, azt neked kell tudnod. A nyereg mérete tőle függ, viszont a markamra az a lovadtól. Csináltatni nyerget nem érdemes, ugyanis a lovad is nő, vagy soványodik, kövéredik, és akkor semmire nem fogsz menni, hiába van lóra csináltatva. Jól hangzik, hogy külön lóra csináltatod, de nem praktikus, és nem időtálló.
2012. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*tőleD
2012. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!