Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 15 éves lovam istállójában a...

15 éves lovam istállójában a vizeletelvezető "árok"ban a folyadék rozsdavörös-pirosas színű. Mitől lehet ez? Sárlik a kancám, vagy beteg? A normális vizelet NEM lehet ilyen színű. A válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
erre való a telefon és az állatorvos száma
2012. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni akkor ne írj ide. Köszönöm :)))
2012. aug. 14. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
ez értelmes válasz volt, ez idő alatt már rég felhívhattad volna és megkérdezhetted volna, a sárlást viszont ki lehet szúrni és illene tudnod, hogy mikor sárlik illetve fel kéne tudnod ismerni
2012. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek telefon állatorvos
2012. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiszúrni,mert új a lovam!!!!!
2012. aug. 14. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg pláne állatorvos, első vagyok
2012. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 x) ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a lónak van baja, nálunk a szalma festi be vörös színűre.
2012. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van baj! Ha a víz, pisi, trágya szalma összekeveredik, annak bizony undi színe és szaga is lesz (: Egészen barnás, de fényben van egy bordós árnyalata is. Nálunk ez leginkább eső után fedezhető fel, amikor a trágyatárolóból így kb. folyik ki ez a cucc :D

Úgyhogy nem feltétlenül van baj, de ha nagyon aggódsz akkor egy rutinellenőrzéses kérdésre kihívhatod a dokit.

2012. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Most furát fogok írni, de tudod, van az a pirosas-rozsdavörös színű nyalósó. Ha ilyenetek van, letört belőle, széttaposta, beletaposta a vizeletelvezető árokba, attól simán lehet vöröses a folyadék. Én legalábbis már jártam úgy, hogy a szívinfarktus kerülgetett, hogy mi van a lovammal, és kiderült, hogy csak letörte és odataposta a sót. :)


De ha nem ez a helyzet, akkor állatorvos!

2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A tégla is lehet vörös, vagy rozsdásodik valamelyik vas. Ezért kéne megnézni, hogy a ló konkrétn milyet vizel. Ha viszont az vörös, akkor azonnal állatorvos!
2012. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!