Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csalódtál már a saját lovadban?

Csalódtál már a saját lovadban?

Figyelt kérdés

Miben, és miért? Nem csinált meg valamit, amit mondjuk addig gond nélkül megcsinált, vagy egy új dolog hatalmas problémát jelentett neki, ledobott, elszaladt, megharapott, megrugott, stb.


Esett már meg veled ilyen?


2012. aug. 14. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt,amit leírtál mind megtörtént.De nem ö tehetett róla.És még ha az ö hibája lett volna akkor sem csalódtam volna benne
2012. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogatlovammal volt hasonló probléma. Évekig gond nélkül ment kettesben, szépen teljesített versenyeken is, de egy idő után megváltozott. Nem húzta olyan szépen a kocsit, nem egyszerre dolgozott a társával. Kicsit bántott a dolog,mert jó ló, de nem tudtam vele mit csinálni. Kivontam a forgalomból, kocsiban egyáltalán nem szeret jönni, megülöm ha szükség van rá.
2012. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyne...éppen hülyének állított be az edző előtt..otthon elég jól ment a lovaglás, saját magam lovagoltam be a lovat, szóra csinált mindent terepen is, első jelzésre beugrott vágtába, az edzőt mikor felhívtam, a lóról beszélgettünk, minden jónak leírtam, de amikor eljött az első edzés napja, akkor semmi sem jött össze...még ügetni is nehezen indult el, holott előző nap jól ment minden..ez volt kissé csalódás, hogy tök hülyének állított be, de edzés végére meg olyan lett, mint a kisangyal...
2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, minden csalódást ki lehet heverni, rajtam az edző is látta, hogy valami zavar, de lehet, hogy csak én voltam ideges, így ezt érezte rajtam a ló
2012. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha a lovadban csalódsz, akkor magadban kell a legnagyobbat csalódnod. :)
2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordultak már ilyenek, de ezt nem csalódásként kell megélni. Anyukád csalódik benned, ha szertorna edzésen nem tudod megcsinálni a cigánykereket? Nem csalódik, hanem tisztában van azzal, hogy ez neked még nem megy, még nem vagy azon a szinten, hogy cigánykereket gyakorolsz, vagy talán félsz ettől a feladattól, esetleg simán csak bal lábbal keltél fel vagy rosszul érzed magad.
2012. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen! Szó szerint el rúgott magától! És nem engedett a nyereghez ! Azóta is így van!
2012. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!