Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pataky Kata féle kurzusra...

Pataky Kata féle kurzusra megéri elmenni szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Nagyon drága ahhoz képest, hogy olyan dolgokat mond el, amit bárki megfigyelhet, aki hajlandó figyelni a lovára, arról nem is beszélve, hogy az etológia elég bőven leírja hogyan viselkednek az állatok. Azért pedig súlyos tízereket kipengetni, hogy néhány trükköt tanulj, elég bolondság. Az igazákból azoknak jó, akiknek halvány lila fingjuk nincs az idomításról, alapvetően nem is érdekli őket annyira se, hogy megtanulják, de azért villogni akarnak valamivel...
2012. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Egyáltalán nem.
2012. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Ha nagyon érdekel a téma, vedd meg Monty Roberts 'Első kézből" című könyvét, abban minden benne van. A kurzus csak pénzlehúzás.
2012. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%
én láttam egy bemutatóját, és mivel ugyan azt a módszert alkalmazza minden lónál, kb fél óra múlva már értettem és megtanultam az egészet. ezzel nem leszólni akarom, elismerem a tudományát de erre inkább rájönni volt nagy dolog, megtanulni nem az:)
2012. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dolog egyszerű...én megtanultam egy barátomnál,nem kell elmenni ilyen kurzusokra...habár tisztelem az ilyen féle kiképzést és alkalmazom is,de szerintem ha keresgélsz,máshol is megtanulhatod,de nem olyan húzós áron.
2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
Ha szeretnéd megtanulni a Monty Roberts módszert, akkor igen. Az elõzõ hozzászólókat ne vedd komolyan, hiszen õk nyilván nem voltak Pataky Kata tanfolyamán. Én igen. Nagyon jó! Legközelebb Németországban van Join-Up clinic, gyengébb oktatóval es háromszor ennyiért! Az, hogy fél óra alatt egy bemutató megnézésével megtanulható, teljesen nevetséges, ezeknek ne dõlj be!
2012. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most készülök elmenni egyre pusztán kíváncsiságból (Nyilván először nem egy tíznaposra szeretnék befizetni). Igazából csak azért hogy lássam ezt az egészet és gy kis ízelítőt kapjak belőle. Egy kicsit ugyan én is sokallom az árát de azért annyira nem szállok el tőle mert azért annak aki megengedheti magának hogy lovaz tartson azért annyira ne fájjon ez a pénz mert bármikor történhet valami a lóval is és már az állat orvos kihívása nem kis összeg mert ha a kurzusra nincs pénz akkor erre honnan lesz?. Jó értem hogy azért nem egy pakliba tartozik a kettő ezt inkább arra írom reagálásnak akik szerint a lovasok nem feltétlenül "állnak olyan jól", mert szerintem egy lótartónak kötelessége megfelelő anyagi hátteret biztosítania a lovának, mert senki nem kötelezte hogy vegye meg a lovat aztán az első kis betegségénél el is adni mert sajna már láttam ilyenekre példát. Kicsit eltértem a tárgytól de visszatérve az eredeti kérdéshez ha szeretnél és anyagilag is rendben vagy akkor végülis rosszat ott nem tanulhatsz és legalább egy kis kikapcsolódás :) .
2014. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!