Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valahol olyan vadasparkot...

Van valahol olyan vadasparkot vagy állatkeret ahová lovamat örökbe lehetne adni?

Figyelt kérdés

A lovam asztmás, de nem szenved. Tökéletesen elvan a maga világában. Amikor beviszem a helyére még ügetünk is. Nagyon jó kedvű és barátságos lovacska, a gyerekek kedvence a lovardában is. A helyzet az, hogy már a vágóhíd is tervbe van véve, de én azt nem igazán szeretném. Így szeretnék neki keresni egy olyan helyet ahol állatok és emberek közelében van, ahol kedvesen bánnak vele és ahonnan biztosan nem kerül vágóba. Lehetőleg ne essen a Dunántúlra. Aki tud ilyet az írjon ide, vagy privátba ha komolyan tud egy lehetséges helyet. Mindenkinek előre köszönöm.


UI: A kérdésem nem hirdetésnek szántam.



2012. aug. 15. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy merre laksz, ezt kihagytad a dologból, szerintem pl. a miskolci vadasparkban lehet erre némi esély. Ha rákeresel googleban, megtalálod a weboldalukat, elvileg fent van az e-mail címük.

Amikor legutóbb írtam nekik, személyesen az igazgatónő válaszolt.

2012. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pest megyében (D-K Pm) tudok néhány helyet.
2012. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom privátba :)
2012. aug. 15. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én felraknám a helyedben lovasok.hu-ra ingyen elvihető (mert gondolom így akarod) de csak örökbeadási szerződéssel amiben kikötöd, hogy nem kerülhet vágóba.. ha el akarják adni/ajándékozni akkor arról először neked kell tudnod és vissza veheted ebben az esetben..társlónak még jó lehet el legelészni egy másik mellet..
2012. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy akarjuk eladni, hogy a tulajdonjog megmaradjon. Direkt nem akarjuk csak úgy felrakni ingyen.
2012. aug. 16. 07:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!