Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori. Az edzőmmel lovagoltam, mikor ugratni akartam, de későn vettem észre, hogy az edző rosszul rakott dobbantót a lónak az akadály elé és a ló bár korrigált és átugrotta, nem tudtam megtartani érkezéskor és baromi nagyot botlott, én éreztem, hogy másként lép a ló, de nem látszott rajta semmi, így az edző tovább akart vele dolgozni, de én leszálltam, megnéztem a lábát, semmit se találtam...Így folytattuk az edzést..Másnap kiderült, hogy valami baj van...szerencsére nem komoly, csak rossz volt a leérkezés..mindegy...az edző eljött és bocsánatot kért, mert magát okolta a ló sérüléséért, ő szerinte, ha akkor rám hallgat, akkor nem lett volna baj...Ti megbocsátanátok neki? Végülis 15 percig vitatkoztunk ezen és én megadtam magam és visszaültem a lóra.
2012. aug. 15. 20:53
 1/9 A kérdező kommentje:
amikor eljött hozzám, akkor meg se tudtam szólalni, és elintéztem annyival, hogy majd beszélünk, ha kicsit a fejembe helyreraktam a dolgokat és eldöntöttem mihez kezdjek a bocsánat kéréssel
2012. aug. 15. 20:53
 2/9 A kérdező kommentje:
hozzá teszem, hogy mivel a lovarda vezetője sem tudja mi a baj, így holnap jön hozzá holnap a csontkovács...tegnap történt az eset
2012. aug. 15. 20:54
 3/9 anonim válasza:
Figyelj mond meg az edzödnek hogy hogy megbocsátok de csak akkor ha mégegy iyen esetlenne akkor elöbb néze meg a lovat vagy kutason még egykicsit hogy tényleg e a te hibádvolt és csak akkor akadjonk ki ha van rá oka. Ja és jol teted hogy ott hogytad mert ismered a mondást okos enged szamár szendved te vagy az okos ö nmeg a szamár
2012. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, maganak egyből sikerült megbocsájtani, akkor másnak mért nem megy, hiszen semmivel nem hibásabb, mint te. Ez nem úgy működik ugyanis, hogy érzem, hogy probléma van, de engedek, hogy a másik boldog legyen... Eleve minek vitázol? Nem vitatéma.

A másik az, hogyha te sem látsz problémát, akkor mástól mért várod el, hogy meglássa?

2012. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:
Szerintem jogos volt hogy visszaültél, végül is ha a lábán nem érezted hogy forró lenne, vagy nem láttál semmi rendelleneset akkor simán gondolhattad hogy nincs vele semmi probléma csak rosszul érkezett. Az edzőt sem hibáztatnám, szerintem rendes volt tőle hogy bocsánatot kért meg hogy elismerte hogy tévedett. Akármennyire furcsa is de kevés ilyen ember van. Szerintem lépjetek túl ezen, mindkettőtök hibás benne kicsit, nincs értelme tovább vitázni. Előfordul az ilyen, legközelebb jobban vigyáztok. Az akadályt meg ellenőrizd ugrás előtt. :)
2012. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mekkora volt az akadály és te hány éves vagy?
2012. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy bocsáss meg.. Mindenki követ el hibákat, tudni kell megbocsájtani.
2012. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a ló a sajátod, ez fontos kérdés, mert ezen múlhat, hogy ki fizeti az állatorvosi költségeket. Ha nem a sajátod, bocsáss meg neki minden további nélkül. Ha a tied a ló, akkor is bocsáss meg neki, de ha valóban miatta sérült meg a ló, akkor azért fizettesd ki vele az orvosi költségeket... meg lehet ezt oldani összeveszés nélkül is.

Főleg, ha ezrekről meg tízezrekről van szó, akkor ne hagyd magad. Ha pár nap pihenő és egy kis hideg víz, akkor spongyát rá.

2012. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs komoly baja a lónak, a sajátom, csikó kora óta velem van, saját belovaglású, de 1 hétig pihennie kell
2012. aug. 17. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!