Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagol valaki Alagon? Hogy...

Lovagol valaki Alagon? Hogy lehet bejutni oda?

Figyelt kérdés

Szeretnék Alagon lovagolni mint munkalovas, kihez forduljak melyik istállóban lehet? És mi a "rendszer" hányra kell kimenni mennyi lovat kell lelovagolni?


19/L 7 éve lovagolok


2012. aug. 16. 09:02
 1/5 x) ***** válasza:
Állítólag mindig van túljelentkezés. Én is akartam pár éve jelentkezni de azt mondták nincs szükségük új munkalovasokra. Mindenesetre szerintem az a legjobb ha lemész Alagra és ott érdeklődsz. Hátha szimpatikus vagy nekik és fölvesznek. De így most nem tudok biztosat mondani.
2012. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon kell már alagra munkalovas igaza van az elöttem szólonak nekünk vannak versenylovaink és minden istállo tele van amatőrökkel, munkalovasokkal. és biztos tudod,hogy idnítottak lovasiskolát 9. évfoylamtól és egyre többen vannak.. mellesleg alagra lányként nem érdemes bekerülni ha érdekel kérdezd meg h miért üzenetben itt nem szeretném elmondani!:)
2012. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj bekerülni oda. Nagyon rossz a légkör. NAGYON.
2012. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsónak 100%ban igaza volt!
2012. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de miért rossz?? én is oda akarok menni de egyre több rosszat hallok rolla!!
2014. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!