Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet egy saját lóra?

Figyelt kérdés

lovagolok, hely is meg van hozzá.

szeretnék egy hosszú levelet írni nekik, mert ők ezt nem gondolják komolyan,hogy én mit meg nem tennék egy saját lóért, hogy nekem a legnagyobb álmom válna valóra.

Egy levelet szeretnék írni, ami elgondolkoztatja őket ezen. Segít valaki?

Légyszíves.


2012. aug. 22. 23:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Anyukám keresete 60-70 ezer, édesapámé 150 ezer, és a papám nyugdíja 160 ezer, és ő mindig segít ilyen ügyekben, sőt minden héten 1000 forint zsebpénzt kapok.
2012. aug. 22. 23:09
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted hány ilyen kérdést raknak fel a hozzád hasonló elkényeztetett kislányok minden nap errefelé? Ferrarit nem akarsz mellé adriai nyaralóval?
2012. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Egy levéllel nem oldódik meg a ló etetése, orvosi költségei és a napi nem kevés rá szánt idő.

Ezt nem bántás kép írom de hidd el a szüleid tudják hogy mit beszélnek.

Egy levél nem oszt nem szoroz, lehet akármilyen szívhez szóló.

2012. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Miért levelet akarsz írni? Hány éves vagy?

Egyébként egy ló elég drága dolog, ilyen fizetésekhez képest főleg. Ugye etetés, takarítás, ellátás, satöbbi.

2012. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből biztosan nem költenék lóra, akármennyire szeretné a lányom, és akármennyire szakadna meg az én szívem is, hogy nem adhatom meg neki. Szerintem bármilyen levelet írsz, nem fogod ezt elérni. Majd ha te keresed meg a saját pénzed, és abból a rezsin, egyéb számlákon, kaján, stb.n kívül futja lóra, akkor megveszed. Szerintem ne írj levelet, mert magad is meg a családod is kellemetlen helyzetbe hozod.
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy hátha felnyílik a szemed:

Egy kólika műtét (feltételezem tudod mit jelent) kb 400 EZER forint. Ez jóval nagyobb keresettel rendelkező családot is taccsravághat. És sajnos a te lovaddal is előfordulhat.

Majd veszel magadnak felnőttként.

2012. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként már nem azért, de én kb. 6x annyit keresek, mint apud, de akkor sem vennék saját lovat a lányomnak.
2012. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az ősök tudják mit beszélnek. Elengednek lovagolni (ami nem olcsó sport valljuk be), nem azért nem vennének lovat neked, mert nem szeretnek téged, hanem mert másra kell a pénz.
2012. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 x) ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta lovagolsz? Úgy kb hány lovon lovagoltál már eddig? Bértartásra gondoltál vagy otthon van neki elég nagy helyetek? Van valaki aki segít a lovaglásban, aki el tudja látni ha nem érsz rá és aki segít a lovat kiválasztani? Ezekre válaszolj és akkor lehet hogy többet tudunk segíteni.

Így látatlanban annyi hogy be kell nekik bizonyítanod hogy elég felelősségteljes vagy egy lóhoz. Gondolom tudod hogy iskola mellett nagyon nehéz egy lovat megfelelően gondozni. Az semmit nem ér hogy nagyon szeretnéd ha nem vagy elég felelősségteljes és határozott. Kérdezz rá konkrétan hogy mit kéne csinálnod amivel be tudnád bizonyítani hogy elég érett vagy hozzá és tényleg mindent megtennél.

Szerintem nem muszáj levelet írnod, sokkal meggyőzőbb szóban mert személyesebb. És így láthatják is rajtad hogy tényleg szeretnéd, nem úgy mint a levél esetében.

2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, jó lenne, ha válaszolnál a kérdésekre.

Pl. x) kérdései elég fontosak.

Meg persze az, hogy hány éves vagy és anyudék miért mondtak nemet. A pénz miatt vagy más okot mondtak?

2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!