Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? Hogy győzzem meg?...

Mit tegyek? Hogy győzzem meg? (nem lovat akarok vásárolni)

Figyelt kérdés
A barátnőm szeretne lovat.De még nem is tud olyan jól lovagolni.Amit meg akart vetetni azt már megvették és most egy angol telivért akar.Hiába mondtam hogy elsö lónak nem egy angol a legjobb.Nem hallgat rám!Igazából nem is tud jól lovagolni de zsoké akar lenni!Félek vágó lesz a vége!Ezzel nem azt akarom mondani hogy gazdagok vagyunk de több a pénzünk mint nekik és mégis azt mondják a szüleim hogy nem tudnánk eltartani egy lovat!Szóval ..nem tom mert már hazudott nekem pl.azt mondta egyedül üget de egy másik ismerösöm lovára nem mert rá ülni.De akkor is ha megveszik neki?

2012. aug. 26. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen makacs ember, csak a saját pofára eséséből tanul. Ok vegyen atv-t, de az megszellőzteti, ő mehet a kórházba, a lóra utána rá sem fog nézni, így az megy hozzáértés nélkül vagy kupechez, vágóba, ha szerencséje van egy jó gazdához.

Én a szüleivel is beszélnék, illetve rávennám őket, hogy beszéljenek a csaj oktatójával, hogy neki mi a véleménye erről.

2012. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Hány éves a barátnőd?Tanuló még?Egy lóval rengeteget kell foglalkozni...
2012. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nincs óktatója a nem tudom milyen rokonának van lova és ott tanul de nem sokszor megy mert messze van tölük!Ha beszélek a szüleivel én leszek a ,,rosz "és mindenek lefog hordani.A szülei könyelműek a ház Álitolag régen volt lovuk de el kellet altatni!Nagyon féltem a lovat meg a barátnőmet is!:/
2012. aug. 26. 22:16
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja nagyon szeretné!Okés de azzal nem lakik jól a ló!12éves én is annyi vagyok de tudom hogy ez lesz a vége!:/A másik barátnőmnek is van lóva és a lova megtorpant és neki a kerítésnek!:/Most meg vágóra akarják vinni!:/Mondjuk hála égnek nem biztos!
2012. aug. 26. 22:21
 5/26 anonim ***** válasza:

Mennyi barátnő!

Mennyi ló!

2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na ja sok lovas barátnőm van!:D
2012. aug. 26. 22:29
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Joisten.xd.

Elsonek:rakattintottam a kerdesre,unalmasnak tunt,de megis.

Aztan:olvasom,na mondom ok.Van egy pasi meg a csaja.ok.

Utanna:azt olvasom,h a pasi egy 12 eves 'pasi'.de ez még nem minden

A 12 eves pasinak nem egy,hanem ketto baratnoje is van.Na emberek,ez a mai vilag.12 eves kiskolok.ennyi....

2012. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
bakker pont tnap vagy azelőtt találtam itt egy csajt aki levelet akart írni a szüleinek, hogy vegyenek neki lovat LOL. kicsit sok az elkényeztetett kiscsaj mostanság. Én is lovagoltam évekig, de még a sport vagy társtulajdoni tartást se tudnánk megengedni magunknak, még ennyi éves takony fejjel is megértettem -.- ráadásul az, hogy már az is nagy szenzáció ha a csaj egyedül üget, úúúú mi lesz egy atv-el :D bízom benne az ősök vannak olyan okosak, hogy el tudják neki magyarázni, hogy miért nem kaphatna lovat.
2012. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
XD én lány vagyok nem a csajom!!!:D
2012. aug. 26. 22:39
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Honnan veszitek, hogy a kérdező hímnemű? Máskülönben attól, hogy valaki a barátnője még nem biztos, hogy járnak, lehetnek csak barátok is, a magyar nyelvben ezt általában akkor is így fejezik ki.

Érdekes, amikor egy nő mondja, hogy a barátnőjével elutaznak, akkor nem gondoltok arra, hogy romantikus kapcsolatban vannak egymással...

2012. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!