Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok ajánlani jó lovardát?...

Tudtok ajánlani jó lovardát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Budapest X. ker. közelében, esetleg ismertek olyan lovardát, ahol otthonos körülmények között lovagolni TANÍTANAK, jól tartott lovakkal, és sajnos fontos szempont, hogy középkategóriás árban. Van lovas "előéletem", már lovagoltam ezelőtt máshol is. Az is fontos lenne, hogy én ápolhassam, nyergelhessem a lovat, ne odaadják alám, aztán óra után leszállok és más leszereli.Tudnátok esetleg ilyet ajánlani?

2012. aug. 27. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok helyen ezt nem kapod meg sajnos.

Én is ilyen helyet kerestem, normális árban, de sehol nem találtam, így lett belőle a saját paci, barátnőmmel közösen.

Mert úgy vettük a lovat, hogy én nem tudtam nyergelni, kantározni, és patát egyetlen egyszer sem vettem fel. Mert nem engedték.

Meg mindig az volt, hogy ne baszogasd a lovat, hagyd békén, most eszik, most pihen, most ezt csinálja, azt csinálja. Nem lehetett velük kapcsolatunk...

De azért neked sok sikert :)

2012. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, tudom ez nem segít rajtad, de a XXII. kerületben a Tétényi Dunasport Lovasklub olyan amit keresel. Én 2500 ftért kaptam fél órás oktatást száron, de ugyan ennyi pénzért 55 percet lehet szabadon lovagolni.

Vagy van 10 alkalmas bérletük 20 rongyért.


Nagyon kedves, rendes mindenki, és ha az óra után nem kell más lovas alá a ló, akkor neked kell leszerelni, sőt be is viheted a helyére, le is csutakolhatod :)


Én a mások fél óra után már szabadon mehettem (nuku lovas előélettel), és amikor kivezettem a lovat és leszálltam róla, kibiztosítottam vagy mi :) aztán ott akartam hagyni, mert ađig mindig elrendezték. Akkor meg csúnyán rám néztek, és elmagyarázták és megmutatták, hogy leközelebb hogyan szedjem le róla a dolgokat :)

2012. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat,ha esetleg valaki tud még ajánlani, szívesen fogadnám!:)
2012. aug. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!