Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyáron is hordtok lovaglókeszt...

Nyáron is hordtok lovaglókesztyűt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én ritkán, mikor tudom, hogy olyan lóra ülök...

Van, mikor véresre kezdi a kezemet a szár!

2012. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Párszor véresre tört a szár, azóta mindig abban lovagolok. Csak télre vastagabbat ,nyárra meg szellősebbet ,vékonyabbat veszek.
2012. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig hordok télen-nyáron ugyanazt
2012. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, mindig!
2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Van amelyik ló kantárán vastag gumis szár van, amit alapból nehéz fogni, ráadásul a kezed is izzad, nyáron méginkább, így kicsúszik, arra mindig, a hetven fokban is. Télen pedig szintén, de akkor mindig, hogy ne fázzak, és tudjam mozgatni a kezem, ne fagyjon le, de nyáron amikor lehet, azért mellőzöm:)
2012. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Régen hordtam télen (vastagabbat) - nyáron (vékonyabbat), most már csak télen :)
2012. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Régebben én is hordtam nyáron, most is van hogy felveszek, de az viszonylag vékony. (azóta nem használok, mióta a nagyon jó nyári bőrkesztyűm 7 év után feladta...)

Télre van 2 pár vastagabb is, ha hideg van, mindig van rajtam.

2012. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nyárra van egy bőrtenyerű kötött kesztyűm, télre pedig egy bélelt műbőr. Mindig hordok :)

Tapasztalat: ha gumiborítású a szár, csak bőr tenyerű kesztyűvel lovagoljatok, nekem egy szintetikus kesztyűmet tönkretette 1 lovaglás alatt (küzdeni kellett a lóval).

2012. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem csak a hideg miatt hordom :) kétszer sikerült kesztyű nélkül lovagolnom csődör lovat utána két hónapig alig tudtam írni :D de természetesen télen elengedhetetlen :)
2012. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lovascsaj_17 válasza:
Én régen csak télen hordtam kesztyűt, de pár hete feltörte az ujjamat a szár, azóta ha nem is mindig, de legtöbbször felveszem. :)
2012. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!