Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki az, aki elmúlt 13 éves,...

Ki az, aki elmúlt 13 éves, több, mint 165 cm, és saját, egyedüli (úgy értem, hogy nincs NAGYOBB lova), pónija (148 cm alatti lovacskája) van, és ő élete szerelme, és nem szeretne megválni tőle? :DD

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 20:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
71%
Nem én az biztos xD
2012. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem téged kérdeztelek ;D
2012. aug. 28. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
hát én ismerek olyat ahh alig lehet szinte szétválasztani őket :D
2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

(volt) barátomnak pónija van.. nagyon bírják egymást.. de szerintem az ő élete szerelme egy csaj.. nem egy ló (bocs.. :P)

14/l és akié a ló az is..

Jómagam pedig vonzódom a hataaalmas packókhoz.

2012. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
100%

Hát majdnem ebbe a kategóriába tartozom, kivéve a ló méretét illetően. :) Viszont nem egy ilyen ismerősöm van, bár olyan kicsi pónija egyikőjüknek sincs amire ne lehetne felülni pár kört ügetni, sőt majdnem gyorsabbak vágtában a lovamnál :D Szerintem aki már jó pár éve együtt van a lovával az érzi ezt az "élete szerelme" dolgot. Tényleg olyan mint a szerelem,de mégis inkább olyan fajta szeretet amit csak ló iránt tud érezni az ember. Szóval azért én maradok a barátomnál ha szerelemről van szó. :D (aki egyébként hisztizik ha a lovamat hívom véletlenül szerelmemnek :D)

Alapvetően a lovak személyiségét szeretjük, tehát mindegy hogy mekkorák. Aki meg azt szereti a lovában hogy fel lehet rá ülni az elmehet a p.csába :)

2012. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Van három is a négy centis kategóriából :D

F/16

2012. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jól van, ezt az életem szerelme dumát csak mondtam, úgy kell értelmezni, hogy nem csak addig van neki, amíg nem keresnek egy nagyobb lovat, hogy versenyezhessen hanem jó neki a pónikája is :D
2012. aug. 29. 09:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Na jó, 17 vagyok, 168 cm minimum, és van egy imádott pónim, DE Isten bocsássa' meg van egy imádott lovam is :D A lovakat és pónikat nem ajánlott egyedül tartani...
2012. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jah, és mindkettőt lovagolom! Néhanapján nővérem ül fel a pónira, de csak azért mert én tapasztaltabb vagyok kicsivel, a nagy ló meg akaratosabb. :)
2012. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mikor fogják már fel az emberek, hogy a 150 cm alatti lovak nem pónik?! nekem haflingim van, 148 cm és hivatalosan is kisló -.-
2012. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!