Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok! Nektek nem furcsa...

Lányok! Nektek nem furcsa akkor lovagolni mikor megvan?

Figyelt kérdés
én sokkal ügyetlenebb vagyok olyankor és nem tudom rendesen a ló oldalához nyomni a lábam, ez csak velem van így vagy mással is?
2012. aug. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kényelmetlenül érzem akkor magam, ilyenkor ha lehet nem ülök lóra, amit nehezen viselek mert imádok lovagolni.
2012. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele
2012. aug. 30. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

nem.. én bele merülök a munkába és el is felejtem.

(fogatozok ill. lovaglom is.)

2012. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem néha az, néha nem

van amikor észre sem veszem, viszont van, hogy olyan rohadtul görcsöl a hasam és szar is, hogy a föld alá kívánom olyankor

2012. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is néha igen néha nem... Ha erős akkor zavar, olyankor nem is szívesen ülök nyeregbe de van hogy kell...
2012. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan azért vagy ügyetlenebb ilyenkor, mert kicsit görcsben van a hasad, ha nem fáj, akkor is merevebb, mint amúgy.

Engem nem nagyon zavar, sőt direkt hasznos is lovagolni vagy bármit mozogni, amikor megvan, mert akkor hamarabb lemegy.

2012. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyáron két táborban voltam, mind a kettőben éppen megjött... Néha elég zavaró tud lenni, de általában nem foglalkozom vele, sőt olyan is volt, hogy jobban teljesítettem, mint egyébként, mert csakazért is bizonítani akartam magamnak :)
2012. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elfelejtem, miközben lovagolok, mondjuk azért ha görcsölne közbe a hasam, azt biztos észrevenném, olyankor azért nem szoktam.:)
2012. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!