Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell engedni a szárakat?

Hogyan kell engedni a szárakat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban? Ha arra gondolsz, hogy lovaglás közben lazítani a szárakon, akkor én szimplán kicsit csúsztatok a kezemen a szárakon.
2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkretizáld a kérdést. Mikor, milyen helyzetben, miért?
2012. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha a szárakon akarsz engedni akkor előrébb rakod a kezed. ha a szárakat akarod kiengedni,kirángatni a kezedből ,kicsit szétnyitod az ujjaidat . Utóbbinál megváltozik a szármérték,még az első variációnál nem változik.
2012. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

L O L egyesek itt olyan sötétek ,ha elrepülne egy holló a válluk föleött,még valaki azt hinné villámlott. Szerintem mielőtt lepontoztok valamit ,járjatok utána hogy is vannak a dolgok. 2 lehetőség van


1 Full hülye a társaság ,és nem tudja ,nem ért a dogokhoz,de úgy gondolja pontozz.


2. Direkt.szándékosan pontozz le,mert azt hiszi ezzel bosszút áll rajtam,vagy csak azt gondolják itt egyesek, hogy hatalom van a kezükbe ,mert pontozhatnak. Ezzel magukat minősítik az illetők,és csak lejáratják magukat és ezt az oldalt. El kell keserítselek titeket,leszarom a pontokat,én választ írni járok ide ,de úgy látom egyes emberek csak unalomból és ahelyett,hogy érdemben megpróbálnának válaszolni egy kérdésre,inkább kötekednek olyanokkal ,akik láttak már egy s mást . Tiszta szégyenek vagytok,de mondom,ezzel nem rajtam áll senki bosszút,én ettől a való életben nem leszek sem több ,sem pedig kevesebb,tudom amit tudok. Egyéb iránt könnyű az olyat lehúzni ,aki felvállalja a nevét és nem csak a százaléka látszik. Akinek nem inge ne vegye magára!


Visszatérve a kérdésre: Ha előrébb rakod a kezd engedsz a lónak ,de ettől a szármérték nem változik. Csak sokan keverik a kettőt. Ezt hívják engedő szársegítségnek.Pl félfelvételnél,mikor megtart és vissza is enged .Vagy pl a galopposok is mikor követik a ló mozgását kézzel lovagolnak,előrébb teszik a kezüket,de a szármérték ott sem változik. Na lehet pontozgatni. L O L

2012. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek Lóerővel, nagyon sok kérdésnél full le van mindenki pontozva, az is aki tényleg hasznos választ adott.
2012. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!