Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik a hobby lo?

Szerintetek melyik a hobby lo?

Figyelt kérdés
Màr több éve lovagolok és most jött szoba a sajàt lo, elsösorban hobby lovaglàsra szeretném hasznàlni esetleg hàzi versenyekre ilyesmi,tudom hogy nem csak a lo fajtàjàtol függ a természete,csak olyan lovakra vagyok kivàncsi amelyikeknek jellemzö a fajtàra hogy inkàbb hobby lovaglàsra hasznàljàk
2012. aug. 30. 23:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi! elirtam! az a kérdés hogy melyik az ideàlis hobby lo
2012. aug. 31. 00:00
 2/11 anonim ***** válasza:
kisbéri vagy magyar félvér
2012. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell rövid o-val írni a lovat? >.<
2012. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az elsö vàlaszt!


2ik vàlaszolonak: minek kell ilyen hülye kérdést feltenni?? nem midegy hogy milyen o-val irom??? am meg nem magyar a gépem ugyhogy nincs rajta hosszù "o"!

2012. aug. 31. 01:07
 5/11 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy hobby fajta :) úgy értem, hogy iylen célra nézhetsz félvéreket is, nem muszáj drága tisztavérűt.

kisbéri és magyar félvér lóval nagyon sokan versenyeznek, mint (szinte) minden fajtával, ezért természetre keress ne fajtára.

2012. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincsen hobby fajta csak arra vagyok kivàncsi hogy melyik fajtàt haszànljàk legtöbbször hobby célbol
2012. aug. 31. 01:38
 7/11 anonim ***** válasza:
ilyen nincsen. hobbyra nagyon sokan félvéreket vesznek, mert nincs értelme versenyre felkészített papíros lovat venni arra, hogy csak lovardában lovagolgassa. de persze mindenkinek a maga döntése
2012. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem lo hanem loú!
2012. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát inkább amit NEM:


Hidegvérű lovak (ált. mezőgazdasági munkát végeznek)

Különféle sportlovad (holland, svéd, stb. velük pedig versenyeznek)

Telivérek (galopp)

Ügetők (ügető)


A többiek a legnagyobb számban hobbilovak. Persze az előzőek közül is sok hobbiló van.

2012. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az ügetők és a telivérek kitűnő hobbilovak lehetnek!
2012. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!