Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lóval való játékok vannak?

Pacni kérdése:

Milyen lóval való játékok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen játékok vannak a lovakkal? Mondjuk ha van egy lovam (feltételes mód mert nincs :D) hogyan tudnék játszani vele, úgy h közben kapcsolatot építsek fel a lóval?
2012. aug. 31. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Futkározás a karámban pl. :)

Nem csak ész nélkül rohangálni, hanem ahogy ők játszanak egymással, hirtelen iram és irányváltások, stb. :)

2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Én scrabble-özni próbáltam vele, de kicsit beszűkült a szókincse, úgyhogy nem volt jó. Így szerintem ezzel ne próbálkozzatok.

A kő-papír-olló sem hiszem, hogy jó lenne, lévén, hogy mindig csak követ tudna mutatni.

Bújócskánál kis hátránya van a mérete miatt, bár ilyet játszottunk már, hogy kiszökött a karámból, én meg megkerestem. De sose akar hunyó lenni.

2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első válaszolónak köszönöm, másodiknak pedig üzenem, h szerintem nagyon jó a bujócska lovakkal :D
2012. aug. 31. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!