Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vegyek Lovat?

Míra.4 kérdése:

Hol vegyek Lovat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kisbéri-félvért vagy esetleg Westfálai lovat szeretnék venni kb mennyibe kerülnek és hol lehet ilyen fajtájú lovat venni?



#ló #lótartás #Lóvásárolás
2012. szept. 4. 17:05
 1/8 chrishu ***** válasza:

Minden szükséglet megvan? Tudsz vele foglalkozni?

Ez nem így megy, hogy veszek egy lovat

2012. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az lényegtelen még úgysem most venném.

Tegyük fel hogy van Felszerelés és foglakozni is tudok vele stb...

2012. szept. 4. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért épp ezek a fajták? A kisbéri gondolom egyértelmű, westfaliait pedig hollandiából érdemes, amiket kinn lovagoltam mind gyönyörűek és nagyon jól belovagoltak voltak. Ha leírod mire szeretnéd használni, akkor esetleg tudok ajánlani más fajtákat is :)
2012. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisbéri félvért Magyarország bármelyik pontjáról tudsz venni, lovasok.hu eladó lovak a barátod :)


A felszerelést pedig nem a ló előtt vesszük meg, hanem amikor már megvan, így fogod tudni hogy pontosan micsoda és milyen méret kell neki.

2012. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 Válaszolónak: csak Hobby-ra szeretném használni, és mindenképpen pej legyen.
2012. szept. 5. 15:43
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Válaszolónak: Azt tudom hogy utánna kell megvenni, de azért Köszönöm.:)
2012. szept. 5. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a kisbérinél, ha westfáliait veszel azt már ki is kell használni, olyan lovat nem szabad veszni hagyni. De szerintem egy hannoveri is nagyon jó választás lenne.
2012. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen nekem is tetszenek a Hannoveri-ek de általában olyan csillogós ( fénylik ) a szőrük és az nekem nem tetszik de még meggondolom.

Köszönöm a Válaszaitokat.

2012. szept. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!