Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Előfordult már hogy csak a...

Előfordult már hogy csak a lovad miatt puncsoltak neked az emberek?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy pl barátaid vagy közeli ismerőseid jófejeskedtek már egy kis lovaglás reményében?

Én mióta megkaptam a lovamat szinte állandóan ez van. A szomszédunktól kezdve a baráti körünkbe kb mindenki "bepróbálkozott" már.


pl a szomszédunk amikor meglát lovaglócuccba és megyek a lovamhoz mindig azzal jön hogy a kis fannikája is hogy szereti a lovaka tmeg hogy egyszer kivihetnál a lovadhoz hogy megnézzük. hozzáteszem nem vagyunk annyir ajóba a szomszéddal beszélő viszonyon kívül, és már ilyen tök pofátlan célzásokkal jön...


De ez egy a sok példa közül, pl volt hogy anyukám munkatársát meg a kislányát kivittem a lovardába hogy megnézik a lovat mert szeretik ők is... de nem ugy volt hogy fel is ül, énse ugy készültem hogy lovagoltatós délutánt tartok.... erre kiérünk megnézi a lovat ad neki répát stb, erre mondja a kislny hogy én felülök rá! már mászott volna rá (nem volt rajta nyereg semmi) erre az anyja beközli hogy persze mindjárt rak rá nyerget kantárt és mehetsz...



Veltek is volt már hasonló? Nemtudom miből gondolják hogy ingyen ellovacskáznak... fizessen be egy lovardai lovagoltatásra, nekünkse ingyen van a ló ellátása...


amúgy azóta se lehet levakarni őket már anyám is utálja a nőt mert a munkahelyén mindig ezzel pesztrálja mikor mehetnek ki megint a lóhoz.


2012. szept. 7. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Biztos elég zavaró ez, tuti engem is zavarna ha a helyedben lennék, de ez azért van, mert a legtöbb embernek drága a rendszeres lovaglás. Én a helyedben azt csinálnám, hogy ha valaki nagyon akar rajta lovagolni és normálisan, mondj neki egy olcsóbb összeget a lovardai lovaglásnál. Így mindenki boldog, aki lovagol az is, Te meg kapsz érte pénzt, és örülj, hogy lehet lovad.
2012. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet csak olyan cikisnek tartom hogy benyögök neki egy árat :SSS meg nem vagyok ám ilyen, felülhet rá ingyen csak legalább ne ennyire nyíltan pofátlanul várná el.
2012. szept. 7. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál, ők tényleg elég pofátlan módon próbáltak ingyen lovagláshoz jutni. A mi ismerőseink közül is kérdezik néha páran, hogy nem ültetném-e fel egyszer a gyerekeket. Én fel szoktam ültetni őket, nem fáj az. Vezetgetem őket pár kört lépésben, aztán be happy. Amit írtál, azokban az esetekben inkább a stílussal van gond szerintem. Fáj neked az, ha felülteted egy kicsit az ismerősök gyerekét? Nem. Na akkor meg. Meg kell szépen mondani, hogy te nem vagy lovasoktató, nem is érsz rá ezzel foglalkozni, így tanítani nem tudod a gyerekeket, de egyszer felülhetnek egy kicsit sétálni. Ha te normális vagy velük, ők is normálisak lesznek veletek.
2012. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
100%

Előfordul velem is elég gyakran mióta lovagoltatunk meg oktatunk keresztapámmal hogy olyanok lesznek hirtelen "régi jó barátaim" akikkel soha egy szót se beszéltem.. :) Volt már konkréten hogy ilyennel jött oda egy csaj akivel egy suliba jártam még anno hogy a régi szép idők emlékére nem jöhetne-e el hozzánk a kislányával lovagolni egyet ingyen. Hát mondom bocsmá' de valamit nekünk is enni kellene a nap végén.

Szerintem őszintén meg kéne nekik mondani hogy ha lovagolni szeretnének akkor azt mondják, ne pedig célozgassanak ilyen idiótán. Meg hogy egyszer-kétszer nincs belőle probléma, de nem arra tartod a lovadat hogy mások lovagolják helyetted. (Persze kedvesen, nem egoistán én csak összefoglaltam a lényeget :))

2012. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is jöttek már, hogy lovagolnának. Én meg megszoktam kérdezni, hogy hajlandó-e dolgozni érte. Pénzt nem akarok kérni érte, nem vagyok oktató. Általában a legelőt szoktam takaríttatni, vagy valami egyszerűbb munkát.
2012. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Phfú.. Ahogy most leírtad, kérdező.. Tuti bepipulnék! Ez nagyon nagy pofátlanság!
2012. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős -.-" Előtte meg le se sz@rtak, én voltam a kis kiközösített. Bár miután megkaptam életem első póniját, akkor meg azzal cinkeltek, irigyek voltak, de azért kettesben néha meg-megemlítették, hogy kijönnének lovagolni.
2012. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!