Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud Győr-Moson-Sopron...

Valaki tud Győr-Moson-Sopron megyében eladó tarka, kezdőnek is ajánlott 160cm (bottal mérve) magas lovat?

Figyelt kérdés

#eladó #Győr #ló #Győr-Moson-Sopron megye #pinto #pintó #sopronm győr-moson-sopron megye
2012. szept. 9. 13:32
 1/7 anonim válasza:
nem tudok
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen!
2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lovasok.hu részletes kereső hasznodra válhat :-)
2012. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó aki tud légszíves az valami elérhetőséget mondana?

aki meg nem tud az könyörgöm ne írjon már ide léci! :/ mivel ez fontos lenne!

a lovasok.hu-t pedig már napi szinten nézem de azon kívül is szeretnék tájékozódni! :)

2012. szept. 10. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok és igen,tényleg tudok!

Egymillió forintba kerül,szerintem nagyon kényelmes puha szájú,kissé nehéz a feje.A papírjai megvanak távlovaglásban versenyez és hihetetlenül jól ugrik:)

2012. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen elfogadnám azt a lovat, bár ennyiért már meg tudnék venni egy tök jó shagya-t s akár :)
2012. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen csak tudod teli papíros tisztavérü pinto ló aki még ugrani is tud(160cm-ig kipróbálva)szerintem megéri bár az ismerösömé a ló,azért ennyi mert nem akarja eladni mert tényleg hihetetlenül jó ló,csak 'végsö esetben' adja el.
2012. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!