Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A párom nagyon szeretne...

A párom nagyon szeretne lovat. Tudom hogy a sajnálatommal nem megyek semmire De a párom nagyon szomorú és őröli magát a szülei kiabálnak vele mit tehetnék? Régóta szeretne lovat

Figyelt kérdés
Hogyan segítsek neki mit csináljak ? Ja és régóta jár lovagolni
2012. szept. 10. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én meg egy elefántot szeretnék.
2012. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezen te nem tudsz segíteni, max ha megnyered a lottót...Illetve bíztatod h majd sikerült.
2012. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
xd na de most mit vársz? egy ló rengeteg pénzt elvisz (bár megéri)! nem csak maga a ló drága,hanem a tartása... nem azért,de az elég húzós lenne,ha vennél neki egyet,aztán te fizetnéd egy életen át?? o.O
2012. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dolgozik a párom pénz és hely is van szóval a szülei mindenért le kiabálják
2012. szept. 10. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

szerintem a szüleinek semmi köze hozzá! saját életetek, csináljatok azt amit akartok és ne foglalkozzatok másokkal.;)

ha lovat szeretne, akkor vegyetek egyet közösbe vagy fél bér tartásba, ha van pénz és hely akkor semmi akadálya.

engem soha nem fognak a szüleim befolyásolni ha én lovat akarok akkor lovam LESZ ha ez nekik nem tetszik, hol nem szarom le?

2012. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sajnos itt más áll a háttérben a szülei nem engednek semmit próbáltam beszélni velük de semi eredmény
2012. szept. 10. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
És otthon lakik még, tőlük függ, vagy mi van? Lehet, hogy fel kéne nőnie, és elvágni a köldökzsinórt?
2012. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha van keresete, akkor mi köze ennek a szüleihez?

Hacsak nem 16 éves, otthon lakik, és szórólapozásból van a pénze...

2012. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MRC31 ***** válasza:

Mivel érvelnek a szülők? Vagy csak dobálóznak szavakkal? Szeretik a gyereküket? Szeretik az állatokat? Elfogadnak Téged és a párkapcsolatot? Hány évesek vagytok?


Nem kell lottóötös egy lóhoz és tartásához. 2-300 ezerért már lehet venni betanított fiatalt is. A hely és takarmány már eltérő árból hozható ki.

2012. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet lovunk :) úgy örülök De mostanában a párom fura sajnos :(
2012. okt. 31. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!