Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ütött az anyukámba? Olyan...

Mi ütött az anyukámba? Olyan furcsa most! (jó értelemben)

Figyelt kérdés

Már az óta furcsa hogy szóltam neki hogy a kedvenc lovamhoz akarok járni lovagolni(akit egy éve eladtak )és egyböl hívta a lovardát,és hát ott a lovaglás sem olcsó,ilyen dolgokat mindig az apumra bízza de persze ö nem engedi meg.Minden nap lovakról mesél lovakkal alszik/kel pedig eddig inkább került engem ha lovakról beszéltem.Már kérdezgeti hogy nem-e eladó a "lovam" meg telefonon beszélget a rokonainkkal akik vidéken laknak és lovakat tartanak,és hogy milyen lovat válasszon azt is kérdezgette.Ma amikor hazaértem és felmentem a szobámba hallottam hogy azon veszekednek apuval hogy kitöl vegyenek szénát.Akkor most lovat akar?vagy mi van?mert én eddig nem akartam mert tudtam hogy egyedül nem tudom megkeresni rá a pénzt meg segítség nélkül nem bírnám gondozni,de így már más.Igaz,megígérte hogy kapok egy lovat,de nem hittem

neki.Nekem ez nagyon furcsa,és az lenne a kérdés hogy akkor most megkaphatom A lovat?


2012. szept. 10. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyukád valóban tervez valami. Kérdés, hogy miért jött rá hirtelen ez a nagy ló vétel. Én rosszra nem merek gondolni se, szóval próbálj kikövetkeztetni.
2012. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy magának nézi a lovat XD
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

2# Hát igen lehet már nagyon régen volt lova és lehet hogy kedvett kapott rá bár nem tudom:) de nálunk noncs olyan hogy tiéd a kutya,tiéd meg a galamb szóval mindenki családé.Remélem megkapom a lovat!=)

2012. szept. 10. 20:58
 4/11 A kérdező kommentje:
+nincs
2012. szept. 10. 20:59
 5/11 A kérdező kommentje:
*nincs
2012. szept. 10. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szervezkedik, de még nem avat be, nehogy meggondolja magát és ezzel csalódott leszel. Majd ha biztos a dolog akkor biztosan elmond neked mindent. De örülnék, ha nálam ilyet szerveznének! :D
2012. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen tényleg kapok ma mondta el:))

húú de örülök^^

2012. szept. 11. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok sikert! :D
2012. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aztán gratulálok! :) Aztán csak ügyesen. :)
2012. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!úgy lesz:)
2012. szept. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!