Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hallottatok már lómenhelyről?

Hallottatok már lómenhelyről?

Figyelt kérdés
ezek lovakon nem lehet,lovagolni meg alkalmatlanok munkára.

2012. szept. 11. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen. Pl: [link]
2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen kettő is van. az egyik a Zakuszka, a másik meg az őrbottyáni Equus alapítvány. Ott is vannak beteg, öreg lovak. neten van oldaluk, lehet megnézni. Azokon a legtöbb lovon nem lehet lovagolni, de van egy kettő amelyik még éppen elbír annyi terhelést
2012. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én lomenhelyről nem halottam,de mam ind kettő weblapot megnéztem. Olyan mint,ha sérült kutyát fogadnál örökbe,vagy beteget. Beteg lovakon lehet segiteni,és dolgozni lehetne
2012. szept. 11. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Bottyán Equust ismerem én is (én kutyás vagyok), személyes ismerőseim az állatotthon üzemeltetői - pontosabban a lányuk révén :)

Nagyon jó helyük van ott a lovaknak és valóban nem lehet rajtuk lovagolni. Lehet tőlük örökbe is fogadni, épp a héten került 4 v 5 ló is gazdához, de őket már csak legelőre, szép helyre adják :)

2012. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Noé Állatotthon Alapítványnál vannak még ilyen lovak:)

[link]

2012. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Noé álaltotthon,nem kutya men hely? google 2 paci menhelyt adott ki
2012. szept. 13. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ott minden állatot befogadnak. ha megnézed fb-n látsz lovakat is, azt nem tudom h örökbe-e lehet fogadni öket... de vannak lovak az biztos!
2012. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár napja kutyásan,érdekelt lo menhely utánanézéstől kiváncsi lettem.lo menhely és kutyamenhely között,van hasonloság vagy kiváncsiság
2012. szept. 14. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!