Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zsoke szeretnek lenni! Meg...

Zsoke szeretnek lenni! Meg csak 12 vagyok, de a galopp a mindenem, bar meg nem volt lehetosegem kipróbálni. Mit tegyek? Pécs korul valami hely? Mit mondjak? Senkinek nem mondtam meg! Most fogok galopp szemcsit venni

Figyelt kérdés
,azzal meg rövid kengyellel megy majd a galopp terepen.szerintetek ez butaság?:)
2012. szept. 15. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magasságod, súlyod?
2012. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még semmit ne vegyél. Keress egy jó oktatót, ha lehet akkor munkáért cserébe lovagolj, mert bizony ápolni is kell a lovat, ahhoz hogy zsoké lehess először úgyis csak lovásznak vesznek fel, aztán csak lemozgathatod, és nagyon jó teljesítmény esetén indulhatsz versenyen. Rengeteg munka, ezt vedd számításba. És a legelső, legfontosabb: az alapok. Minél több lovat próbálsz ki, főleg nehezebben kezelhetőeket, annál jobban fejlődsz.
2012. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha még életedben nem galoppoztál, akkor szerintem először is vedd nyakadba Aranyosgadányt, ott van lovarda de egyébként a Misinánál is van lovarda, de akár Üszögpusztára is elmehetsz ...na mindegy szóval próbáld ki, keress edzőt aki vállal ilyesmit amúgy van az országban zsoké képző is. de pl nem mindegy, hogy milyen magas vagy és bizony keményen figyelni kell a súlyra is...minél kisebb és könnyebb egy zsoké annál jobb.
2012. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a fő galopp központ az Dunakeszi Alagon van.
2012. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát 35 kg körül, 160 cm.kicsit sok:/köszi mindenesetre

Aranyosgadányba szoktam biciklizni, de sosem tűnt fel lovi :) valamelyikőtök pécsi?

2012. szept. 16. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Lovagolni bárhol lovagolhatsz, de ahol esélyed van zsokénak lenni az Dunakeszin Alagon van csak. Gondolom fogsz még hízni mert a túl könnyű súly sem jó egy zsokénak, állítólag az ideális kb. 50 kg :)
2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez segitett, h 50 kg:)akkor nem fogyozom
2012. szept. 16. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
én vagyok Görcsönyi :D és elhiheted, hogy van gadányban lovarda :D amennyire tudom volt ált sulis oszt társ nőm mostohaapja ott a góré szal elvileg van ott valami :D
2012. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyet nem tudsz hogy 50 kg az elvárt akkor még nagyon-nagyon sokat olvass utána! Ez az egyik legalapvetőbb dolog.
2012. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
galopp az egy külön világ.. nem éri meg kis korban kikerülni..írj üzenetet ha érdekel milyen alagon a "légkör"
2012. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!