Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szárad ki lovagláskor a...

Miért szárad ki lovagláskor a szám?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
fúúú, nekem is ki szokott, de annyira, hogy összeragad, és nyelni nem bírok:D egyébként szerintem az erős koncentrálástól.
2012. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is mindig ennyire és zavar, mit szoktál vele csinálni?
2012. szept. 18. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
hát igazából már csak az edzés végén szoktam észrevenni, vagy mikor meg kell szólalni, amúgy addig fogalmam sincs még arról sem, hogy ki vagyok én, szóval ezt sem veszem észre:D de igen, a végén nekem is nagyon gáz a helyzet
2012. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AM33 válasza:

Milyen jó, hogy feltetted ezt a kérdést. Nálam is ugyanez a helyzet! Amikor edzőm mondja, hogy cuppogjak a lónak, nyelni is alig tudok. Két dolgot is próbáltam tenni, lovaglás előtt iszom pár kortyot, ez egy darabig segít. Vagy elszopogatok valamilyen mentolos cukorkát, ez is jó egy darabig, de ha nagy a forróság, ez sem segít. Vége már a nagy melegnek, szerintem ez is megkönnyíti a helyzetünket, remélem! :-)

Apropó, lovaglás után alig győzök inni, szinte mást nem is kívánok, evésre gondolni sem tudok egy darabig! Te is így vagy ezzel?

2012. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mozgás során kiizzadod a folyadékot,azért iszol utána olyan sokat.Télen még a szél is kiszárítja,ha sokáig nem nyitod ki a szád összeragad,nincs úgy akkora nyáltermelés. Csak annyira a lovaglásra koncentrálsz,hogy észre sem veszed. Inni kell utána
2012. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez van xD Amúgy kicsit "csámcsogj" meg nyalogasd a szád szélét és jobb lesz :D
2012. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdező: a szél, nyáron a nap kiszárítja. igyál elég folyadékot! előtte, és utána is.


V.

2012. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem szokott pedig még nyáron a napon is vagyok lovon.Én ellazulok és aakkor nem Xd.DE igyál előtte sokat.és ha van nyeregtáskád rajk bele palackot
2012. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nyáron 15-20 perc futószár után egyszerre fél liter vizet is megittam. :D
2012. szept. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!