Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi róla a véleményetek? Link

Mi róla a véleményetek? Link

Figyelt kérdés

[link]


Ő tényleg sárga? Azt hittem a sárgáknak világosabb a sörényük. Megér ennyit úgy, hogy még csikó és nem bizonyított?



2012. szept. 19. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
TUTI, hogy nem ér meg ennyit. (: Nincs is belovagolva, és nem tisztavérű. És szerintem pej, bár ez nem biztos. :D
2012. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó származás, és sokat rátesz a különleges jegy a fején. Inkább mondanám pejnek mint sárgának. Megér ennyit.
2012. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér ennyit. Bár ez a szín nem sárga. Sárga az amikor a szőrének a színével egyezik a sörény és a farok színe.
2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom pont azt írja, hogy tisztavérű.
2012. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már lejjebb ment az ára, egy milláért hirdette, szerintem 600 körül is odaadja.
2012. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1 millió?? Oké, hogy különleges jegy van a fején, de attól nem lesz jobb a ló, bár ez az én véleményem...

2012. szept. 20. 15:44
 7/9 anonim válasza:

Szia


Hát a jegy a fején különleges.DE drága föleg egy lóban azt nézd hogy jó származású legyen és jók legyenek a felmenői.Én csak akkor venném meg ha kiképezve lenne.De jó kis voltisz ló lenne.

2012. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Széplak feldobja..Az első képen látszik,hogy ügetésben még nem használja igazán a hátulját de hát végül is még csikó.A feje egy picit aránytalannak tűnik a testéhez képest,kicsit kosfej kinézete van a dolognak.Ezek a dolgok megoldódhatnak,még fejlődésben van. Viszont 700 ért versenyszintre belovagolt sportlovat veszek.
2012. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ló. Lehet sárga is, bár a képen nem látszik biztosra, az elsön még sárganak néztem, de ha nem is sárga, akkor zöldlábú pej, de ezt a felmenöiböl lehetne kiszámítani a genetikai törvények alapján. Ha megírod privátba nekem, hogy milyen szïnük még a nagyszülök is, pontosabban megmondom. Szerintem annyi pénzt nem ér meg, de ha nagyon beleszerettél, sokal többet is megér. :)
2012. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!