Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van olyan érzésem, hogy...

Miért van olyan érzésem, hogy minél több lovagló órát veszek, annál rosszabb vagyok?

Figyelt kérdés
Másban is volt ilyen érzés?
2012. szept. 20. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért, mert egyre jobban tudod, hogy kéne a dolgoknak működniük. Egyre több az infó, már nem csak lovon ülsz, hanem A LOvon ülsz, belső állítás, külső szár, felvételek, ellazít a csípő...satöbbi. Az elején nekem könnyű volt, mondom jobbra húzom jobbra megy, ugyanez balra, aztán kiderült, hogy ez nagyon nem így van, mert csizma, meg csípő és szár segítség, külső-belső állítások, persze a teljesség igénye nélkül írom, csak, hogy egyszer összetettebb, minél mélyebben merülsz bele. Elmúlik, amint összeáll a kép, és egy csomó dolog automatikus lesz.
2012. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A próféta szóljon belőled :)
2012. szept. 20. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Minél többet tud az ember, annál inkább rájön, hogy még mennyi mindent nem tud. :) Ez mindenkibél így van.
2012. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia


Én is lovaglok és mindig azt érzem hogy hogy rosszabb vagyok.De nem .Az edzőm azt mondta hogy csak azért mert egyre többet tudok.

Csak így tovább

2012. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm, hát én is néha, de csak azért, mert tényleg már egyre jobban odafigyelek arra, hogy hogyan tartsam meg magam lépés, tanügetés és könnyű ügetés közben. Hajrá, biztosan egyre jobban fog menni! :)
2013. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!