Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Idősebben is elkezdhet az...

Idősebben is elkezdhet az ember lovagolni?

Figyelt kérdés

Én most 19 éves vagyok, eddig anyagiak miatt nem volt rá lehetőségem, hogy lovagoljak. Folyamatosan megszakadt a szívem, ha lovasokat láttam, vagy ha egyáltalán szóba jött a téma.


Ha most odaállítok egy lovasfarmra, hogy el akarok kezdeni lovagolni, nem néznek majd ki? Nem nevetnének ki, ha egy ilyen idősebb lányt futószáras oktatáson látnak a "terepjárta" fiatalok?



2012. szept. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy :) mindenképp vágj bele! Nem számít a kor, ráadásul az is lehet hogy egy két futószárazás után olyan hamar ráérzel hogy mehetsz is egyedül.
2012. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan!


Nálunk van egy nőci, aki a kislányát hordta lovagolni, majd ő is kedvet kapott a dologhoz! Kb. 35 éves a nő, ő is futószáron kezdte, már vágtázik szabadon! :) Sosem késő elkezdeni... Egyébként is, kit érdekel, hogy ki mit gondol? :)

2012. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is több 30-as kezdett, eddig a legidősebb kezdő 70 év körüli volt, eljutott odáig, hogy egyedül elügetget egy nyugos lovon, és az unokájával lovagolhat :)


Egyébként haladóbbak is visszaülnek néha futószárra, nem szégyen a futószár.

A helyválasztást viszont jól fontold meg, sok szar hely létezik, én végigjártam pár olyat. Most jó helyen vagyok, az utóbbi 3-4 év viszont azzal telt, hogy az eddig felszedett, berögződött hibáimmal szenvedtem.

2012. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én Csepelen lakok, és valami barátságos, és nem nagy lovardát keresek. :) Esetleg ti tudtok ajánlani valamit?


Köszönöm a válaszokat, most lett egy kis önbizalmam! :D

2012. szept. 20. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Csepelen sajnos nem :( Csömörön, Tökön tudok jót, de az neked messze van :(
2012. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen kezdtem :)


És vannak itt is bőven nálam jóval idősebbek.


Mondjuk az is igaz, hogy ilyen 13 éves kislányok már ugratnak, én meg még vágtázni se tudok rendesen, de hát ez van :)


17/L

2012. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!