Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nálatok a lovardában pónikkal...

Nálatok a lovardában pónikkal kiszoktak menni terepre a gyerekek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze!:)de miért kérdezed?
2012. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is. Nem mindenhol köcsög pónik vannak. Nálunk pl az van, de én kimegyek vele. xD Birok vele, mert kemény vagyok vele. De kezdőt nem engednék ki vele. Amúgy csak nevelés kérdése. Az én pónim is egyre jobb csak normális lovas kell rá.
2012. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éveseket értesz gyerek alatt. 14-től felfelé már igen, főleg, akinek saját lova, pónija van. 14 alatt csak azok, akinek van saját lovuk. Kisebb gyerekeket, pláne nem saját lóval, pónival kiengedni felelőtlenség... akármikor akármi történhet, hiába ügyes a gyerek, akkor is csak gyerek.
2012. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálunk a lovardában nincsenek pónik. 6 évesen is angol telivéren kezdtem tanulni. Életemben egyszer ültem csak pónin, le is estem róla :D

Én úgy érzem, nekem sokkal jobb úgy hogy "nagy lovon" tanultam, mintha csak később kerültem volna pl. egy telivérre.

Visszatérve a kérdésre: mint már mondtam, nálunk nincsnek pónik. Nem tudom, hány évesek a legkisebbek, akiket kivisznek terepre, de én 11 évesen voltam először.

2012. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!