Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor tényleg az én lovam?

Most akkor tényleg az én lovam?

Figyelt kérdés
Még 1-2éve eladta a ....(név) a bérelt lovamat.Ma hívott hogy menjek gyorsan,nem mondta hogy miért,kimentem.Ott állt egy ló,és azt mondta nézzem meg meghozták a lovamat...akkor most az enyém a ló?amúgy lovagoltam is rajta(ingyen).Csak viccelt volna?vagy én nem értem
2012. szept. 22. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
csak én nem értem a kérdést??
2012. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem..

Volt egy bérelt lovad. A ló tulajdonosa a bérelt lovadat eladta. Később üzent és mutatott neked egy lovat hogy meghozták és nézd meg??

Szerintem a ló nem a tied. Miért is lenne? A tulaj eladta a régi lovat és vett helyette másikat. Talán fiatalabbat, nyugodtabbat stb. A tulaj biztos arra gondolt, hogy ezentúl az új ló lesz a bérelt lovad. Szóval nem a tied..csak lovagolhatsz rajta mint a régi lovon.

2012. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
elméletileg a tied,gyakorlatilag és papíron nem.
2012. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Huha! De nehéz napunk van!

Kezdjük az elejéről: Tehát ez ...(név) 1-2 éve eladott egy olyan lovat, amit csak béreltél, illetve ingyen lovagoltál rajta, tehát nem a Te tulajdonod volt. Most meg visszahozta ugyanazt a lovat? Most meg az a kérdésed, Tied-e a ló?

Én meg azt kérdem: Hülye-e vagy? Kérd el a lóútlevelet. Abban benne van a tulajdonos neve.

2012. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért tőlünk kérdezed, hogy kié a ló? Nem is értjük a kérdést. Kérdezd meg .....-től!
2012. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz kérdés, logikai bukfencekkel.

1. opció: a ló sosem volt a tiéd, mivel csak bérelted. 2 évvel ezelőtt eladta az illető, most visszaszerezte (valahogyan...) és megint bérelheted/talán megveheted tőle.

2. lehetőség: ingyen neked adja a lovat.

3. lehetőség: az illető legalább annyira hülye, mint te és csak szivat.

2012. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tiéd... Úgy értette, hogy lovagolhatsz rajta.
2012. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Passz!
2012. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta,hogy te lovagolhatsz rajta :)
2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle, hogy most akkor mi a helyzet, hol volt eddig a ló stb. és mi lesz ezek után. Használd a fejed!
2012. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!